Tarık Ünlüoğlu'ndan kalan miras eşi ve kızını karşı karşıya getirdi!

Tarık Ünlüoğlu'ndan miras kalan Bodrum'daki ev nedeniyle Ünlüoğlu'nun eşi Gülenay Kalkan üvey kızı Zeynep Ünlüoğlu'na izale-i şüyu (ortaklığın giderilmesi) davası açtı. Kalkan, ''Bodrum’daki evin satışının hızlandırılması için bu davayı açtık. Yoksa Zeynep ile aramızda bir problem yok'' dedi.

3 yıl önce vefat eden Tarık Ünlüoğlu’ndan kalan Bodrum’daki ev nedeniyle davalık olan Gülenay Kalkan ve üvey kızı Zeynep Ünlüoğlu arasındaki sorun çözüldü.

Gülenay Kalkan, değeri 10 milyon liranın üzerinde olan evin satışıyla ilgili üvey kızı Zeynep Ünlüoğlu’na izale-i şüyu (ortaklığın giderilmesi) davası açmıştı. Dava süreciyle ilgili Hürriyet’e açıklama yapan oyuncu, evin satışının yapıldığını belirtti.

''ZEYNEPLE ARAMIZDA PROBLEM YOK''

Üvey kızıyla aralarında herhangi bir ihtilaf olmadığını belirten Kalkan şöyle konuştu:
 “Bodrum’daki evin satışının hızlandırılması için bu davayı açtık. İşimizi yasal yolla çözmek istedik. Davalık olma nedenimiz bu. Yoksa Zeynep ile aramızda bir problem yok. Eşimin mirasıyla ilgili üvey kızımla hiçbir sorunumuz olamaz. Acımız hâlâ ilk günkü gibi taze. Aramızda dairenin satışıyla ilgili ufak bir sorun vardı. O da çözüldü. Zeynep benim karşı karşıya oturup görüştüğüm, konuştuğum bir insan.” 

SAAT KRİZİ

Sanat camiasında Tarık Ünlüoğlu'nu büyük bir saat koleksiyonu olduğu biliniyordu. İddiaya göre Gülenay Kalkan ile Zeynep Ünlüoğlu bu saatlerin paylaşımı nedeniyle de davalık olmuştu. Gülenay Kalkan konu hakkında “Saat diye bir şey yok. Saatlerle ilgili hiçbir problem yok” açıklamasını yaptı.

İkinci eşi Gülenay Kalkan ile 2013’te evlenen Tarık Ünlüoğlu 2019’da henüz 61 yaşındayken akciğer kanseri nedeniyle hayatını kaybetti.

Tarık Ünlüoğlu'ndan kalan miras eşi ve kızını karşı karşıya getirdi! ile ilgili etiketler Gülenay Kalkan tarık ünlüoğlu miras zeynep ünlüoğlu
GÜNÜN VİDEOSU

İstanbul'da skandal olay: Küçük çocuğa alkol içirip sosyal medyada paylaştılar!

İstanbul Başakşehir'de bir grup genç, sokakta gördükleri küçük çocuğa alkol içirip o anları sosyal medyada paylaştılar.