Tanju Özcan'dan Kılıçdaroğlu'na 'Bekaroğlu' sitemi: "Bu siyasi artıkları partide tutan zihniyet..."

CHP'den süreli ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Atatürk ve İnönü için skandal açıklamalara imza atan Mehmet Bekaroğlu ve Sezgin Tanrıkulu'nu eleştirirken, bir yandan da kendisini ihraç eden ama bu zihniyetleri partide tutan Kılıçdaroğlu'na sitem etti.

CHP'den süreli ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, İnönü ve Mustafa Kemal dönemini 'Tek partili faşizm dönemi' diye eleştiren CHP'li Mehmet Bekaroğlu'nu eleştirdi.

Resim

Özcan, bir yandan kendisini ihraç eden yönetime sitem ederken bir yandan da Bekaroğlu gibi kişileri partide tuttuğu için Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi. Özcan, "Atatürk’e kefere,silah arkadaşına faşist diyen bu SİYASİ ARTIKLARI partide tutan zihniyet, benim gibi Atatürkçü CHP’nin öz evlatlarını partiden ihraç etmeye çalışıyor. Tayyip artığı Bekaroğlu, HDP artığı Tanrıkuluyla nasıl yol yürüyeceğiz. Yeter artık oturup düşünme vakti?" ifadelerini kullandı. 

 

 

 

Tanju Özcan'dan Kılıçdaroğlu'na 'Bekaroğlu' sitemi: "Bu siyasi artıkları partide tutan zihniyet..." ile ilgili etiketler Tanju Özcan CHP Mehmet Bekaroğlu