Tanju Özcan’dan ‘erken seçim’ iddiası: Açıklama yapacağım

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada dikkat çeken ifadeler kullandı. İktidarı erken seçime götürecek bir açıklama yapacağını öne süren Özcan "İnşallah muhalefet hayır demez" dedi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan sosyal medya hesabı üzerinden dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Özcan saat 12.00’da yapacağı açıklamanın AK Parti iktidarını erken seçime götüreceğini iddia ederek muhalefete de çağrıda bulundu.

"İNŞALLAH MUHALEFET HAYIR DEMEZ"

Tanju Özcan sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Bugün saat 12:00 de Türkiye’yi aydınlığa çıkartacak... Ülkenin 20 yılını heba eden bu iktidardan kurtulmamız için erken seçimin kapısını sonuna kadar açacak önerimi kamuoyu ile paylaşacağım... İnşallah muhalefet hayır demez!!!"

Tanju Özcan’dan ‘erken seçim’ iddiası: Açıklama yapacağım

Tanju Özcan’dan ‘erken seçim’ iddiası: Açıklama yapacağım ile ilgili etiketler CHP Tanju Özcan erken seçim Bolu Belediye Başkanı
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...