Tanıtılacağı tarih belli oldu! Togg yeni modeliyle dünya sahnesine çıkıyor...

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Togg'un resmi hesabından paylaşılan sedan model ile ilgili kısa videoyu paylaşarak "Yenilik güzeldir. Togg, yeni modeliyle dünya sahnesine çıkıyor" dedi.

Togg, bu yıl da CES fuarında yerini alacak ve markanın sedan modeli tanıtılacak. Firma X platformu üzerinden kısa bir tanıtım videosu yayınladı.

Togg sedan modelinin ilk bilgileri 2019 yılında gelmişti. Şimdi ise sedan model bir kez daha karşımıza çıkacak.

Las Vegas'ta 9-12 Ocak'ta düzenlenecek CES 2024'te görücüye çıkması beklenen yeni modelin T10S ismini alması bekleniyor. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, TOGG Sedan modelinin 2024 sonunda tanıtılacağını, 2025 yılında da seri üretime başlayacağını açıklamıştı.

Tanıtılacağı tarih belli oldu! Togg yeni modeliyle dünya sahnesine çıkıyor...

"TOGG, YENİ MODELİYLE DÜNYA SAHNESİNE ÇIKIYOR"

Bakan Kacır, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ABD'nin Las Vegas eyaletinde düzenlenecek Tüketici Elektroniği Fuarı (CES) 2024'te Türkiye'nin yerli otomobili Togg'un sergileneceğini belirterek, "Yenilik güzeldir. Togg, yeni modeliyle dünya sahnesine çıkıyor" dedi.

Tanıtılacağı tarih belli oldu! Togg yeni modeliyle dünya sahnesine çıkıyor... ile ilgili etiketler TOGG Yerli otomobil
GÜNÜN VİDEOSU

Cansız bedeni bulunan eski Bakan Mehmet Ali Yılmaz'ın olaylı TS-FB maçı sonrası verdiği röportaj!

Spordan sorumlu eski Devlet Bakanı ve Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz'ın evinde cansız bedeni bulunmasının ardından olaylı Trabzonspor-Fenerbahçe maçından sonra verdiği röportaj ortaya çıktı.