Tanguy Ndombele Milli arayı çok iyi değerlendirdi! Okan Buruk'un gözüne girdi

Galatasaray'dan eleştirilen Tanguy Ndombele'nin milli aradaki antrenman performansı, teknik heyetin yüzünü güldürdü.

Galatasaray'da milli ara en çok da Tanguy Ndombele'ye yaradı. Sarı-kırmızılı ekibin tartışılan yıldızının antrenmanlarda son derece istekli bir görüntü çizdi ve her geçen gün performansını arttırdı.

OKAN BURUK KARARINI VERDİ

Transferin son günü Tottenham'dan bedavaya kiralanan Fransız oyuncu futbolundan çok fazla kiloları ile gündeme geliyordu. Geride kalan haftalarda büyük hayal kırıklığı yaratan ve katkı veremeyen yıldız futbolcunun opsiyonunun kullanılmaması ve devre arasında yolların ayrılması bekleniyordu.26 yaşındaki oyuncu için verilen milli ara ilaç gibi geldi. Florya'daki çalışmalarda bir hayli çalışkan olduğu belirtilen Ndombele için doğru zamanı bekleyen Teknik Direktör Okan Buruk'un, oyuncusuna zorlu periyotta şans vermeyi düşündüğü öğrenildi.

OKAN BURUK: 'KENDİNİ GÖSTERME ZAMANIN GELDİ'

Özellikle orta alanda Ndombele'nin hazır durumuna gelmesiyle beraber işlerinin rahatlayacağını düşünen Buruk'un futbolcusuyla özel bir toplantı yaptığı da belirtildi.

Sarı-kırmızılı teknik adamın "Oynaman için en doğru zamanı bekledik. Özel bir oyuncusun ve senden büyük beklentilerimiz var. Artık kendini gösterme zamanın geldi" dediği öğrenildi.

(Milliyet)

Tanguy Ndombele Milli arayı çok iyi değerlendirdi! Okan Buruk'un gözüne girdi ile ilgili etiketler Tanguy Ndombele Okan Buruk Galatasaray
GÜNÜN VİDEOSU

İşte 5.1 büyüklüğündeki deprem sırasında Bursa'da yaşanan panik anı!

Merkez üssü Marmara Denizi Gemlik Körfezi olan 5.1 büyüklüğünde deprem sırasında Bursa'da panik anları güvenlik kameralarına böyle yansıdı.