Tamire gönderilen kanepeden çıkanlar şoke etti: Değeri yaklaşık 110 bin lira

Niğde'de tamirciye gönderilen kanepenin altından çıkanlar şoke etti. Kanepeyi onarmak için alan tamirciler 2 kutu içinde toplam değeri yaklaşık 110 bin lirayı bulan altınlar buldu. Kanepenin sahibi altınları unuttuklarını söyledi.

Niğde'de tamirciye gönderilen kanepenin döşemesinin içinde 110 bin liralık altın bulundu. Koltuk tamircisi Sercan Sevenk, altınları sahibine teslim etti. 

Tamire gönderilen kanepeden çıkanlar şoke etti: Değeri yaklaşık 110 bin lira

Kent merkezinde oturan ve isminin açıklanmasını istemeyen kişi, eskiyen kanepelerinin tamiri için Sercan Sevenk ile görüştü. 15 yıllık koltuk tamircisi Sevenk, işçisiyle verilen adrese giderek, kanepeleri aldıktan sonra iş yerine getirdi. İşçisiyle kanepeyi söken Sevenk, döşemenin altında 2 kutu buldu. Kutuları açtığında 17 cumhuriyet altını ile 1 çeyrek altını gören Sevenk, kanepenin sahibini arayarak iş yerine çağırdı. Değeri 110 bin TL olan altınlar, sahibine teslim etti.

Tamire gönderilen kanepeden çıkanlar şoke etti: Değeri yaklaşık 110 bin lira - Resim : 2

Sercan Sevenk, "İnsanlar bu altınları ne zorluklarla biriktiriyor. Allah bize haram yedirmesin. İnsanlık görevimizi yaptık" dedi.

Kanepenin sahibi ise altınları unuttuklarını söyledi.

Tamire gönderilen kanepeden çıkanlar şoke etti: Değeri yaklaşık 110 bin lira - Resim : 3

Tamire gönderilen kanepeden çıkanlar şoke etti: Değeri yaklaşık 110 bin lira ile ilgili etiketler Niğde altın kanepe
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.