Talat Bulut, Yasak Elma'nın kadrosundan çıkarılmadı!

Başrolünde oynadığı Yasak Elma dizisinin setinde çalışan kostüm sorumlusu genç kızı taciz ettiği gerekçesiyle açılan soruşturmada takipsizlik kararının verilmesinin ardından dizisinin yapımcısı Fatih Aksoy, "Talat Bulut'la devam ediyoruz" açıklamasını yaptı.

Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu Talat Bulut'un set çalışanlarından birini taciz ettiği iddialarının ardından ayrılık haberleri gündeme gelmişti. Yeni sezon tarihinin yaklaşmasıyla birlikte Talat Bulut'un akıbetine yönelik sorgulamalar çoğalmıştı.

Soru işaretlerine yanıt dizinin yapımcısından geldi. Yapımcı, yeni sezonda Talat Bulut'la çalışmaya devam edeceklerini duyurdu.

 "TALAT BULUT'LA DEVAM EDECEĞİZ"

Med Yapım'dan uzun süre resmi olarak bir açıklama yapılmamış ancak ünlü oyuncunun yerine Serhan Yavaş'ın düşünüldüğü şeklindeki kulis dedikodularına yer verilmişti.

Yeni sezon tarihine kısa bir süre kala dizinin yapımcısı Fatih Aksoy'dan açıklama geldi. Aksoy, "Yasak Elma dizisinde Talat Bulut ile çalışmaya devam edeceğiz" açıklamasında bulundu.

Talat Bulut, Yasak Elma'nın kadrosundan çıkarılmadı! ile ilgili etiketler Talat Bulut Yasak Elma fatih aksoy yapımcı Açıklama
GÜNÜN VİDEOSU

Hindistan'da korkunç kaza! 3 tren birbirine girdi: 288 ölü, 900'den fazla yaralı

Hindistan'da iki yolcu ve bir yük treninin çarpışması sonucu meydana gelen katliam gibi kazada son belirlemelere göre 288 kişi öldü 900'den fazla kişi de yaralandı.