Taksim saldırısında bir isim daha yakalandı: YPG üniformalı fotoğrafı çıktı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Taksim saldırısı sonrası kaçan Bilal Hassan'ın kardeşinin yakalandığını duyurdu. Soylu, YPG üniformalı fotoğraflarının ele geçirildiğini belirtti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter'de katıldığı sohbet odasında İstiklal Caddesi'ndeki hain terör saldırısına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Bakan Soylu, "2020-2022 yılları arasında Türkiye'de yapılmak üzere Suriye'de planlanan 81 terör saldırısı girişimi engellendi." bilgisini paylaştı.

Taksim saldırısında bir isim daha yakalandı: YPG üniformalı fotoğrafı çıktı!


YPG ÜNİFORMALI FOTOĞRAFLARI ELE GEÇİRİLDİ

Bakan Soylu, Beyoğlu'ndaki hain saldırının firari şüphelisi Bilal Hassan'ın kardeşinin yakalandığını söyledi. Soylu, "Taksim saldırısı sonrası kaçan Bilal Hassan'ın kardeşi yakalandı. Taksim saldırganı teröristin sözde eşi olan Bilal'in YPG üniformalı fotoğrafları da ele geçirildi." ifadelerini kullandı.


.

Taksim saldırısında bir isim daha yakalandı: YPG üniformalı fotoğrafı çıktı! ile ilgili etiketler Taksim patlama Süleyman Soylu
GÜNÜN VİDEOSU

Starbucks protestocusu önce kahve içenlere küfür etti sonra polise tokat attı

Niğde’de İsrail'i protesto amacıyla Starbucks'ta oturanları protesto etmek isteyen bir şahıs, müşterilere küfür ve hakaret edince tartışma çıktı. Olay yerine gelen polise de saldıran şahıs gözaltına alındı.