Taksici cinayetinin zanlısı Edremit’te yakalandı

İzmir’in Dikili ilçesinde dere kenarında aracın bagajının içinde boğazı kesilmiş halde cansız bedeni bulunan taksi şoförü Atilla Bahçeci’nin katil zanlısı Balıkesir'in Edremit ilçesinde yakalandı.

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinden Cuma günü öğle saatlerinde 10 T 3902 plakalı taksisine binen bir müşterisiyle çıkan 55 yaşındaki evli ve bir çocuk babası Atilla Bahçeci’den haber alamayan aile ve meslektaşları durumu polise bildirdi.

ARACIN BAGAJINDA BOĞAZI KESİLMİŞ OLARAK BULUNDU

Ardından polis ve jandarma ekipleri kişinin bulunması için geniş çağlı arama çalışması başlattı. Güvenlik kameralarını takibe alan ekipler, Bahçeci’nin telefonunun en son sinyal verdiği İzmir’in Dikili ilçesi sınırlarındaki Salihleraltı mevkiinde çalışmalarını yoğunlaştırdı. Bu bölgede araştırmalarını yoğunlaştıran ekipler, taksi şoförünü aracın bagajında boğazı kesilmiş şekilde cesedini buldu.

KATİL ZANLISI YAKALANDI

Katil zanlısının bulunması için bölgede alarma geçen ekipler, zanlının Ferdi Y. (25) olduğunu tespit etti. Araştırma üzerine şahsın Edremit’te olduğu bilgisini alan Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri alarma geçti. Şüpheli Akçay Mahallesi’nde bulunan oto yıkamacısında yakalandı. Cinayet zanlısının işlemlerinin ardından Dikili jandarmasına teslim edileceği öğrenildi.

Taksici cinayetinin zanlısı Edremit’te yakalandı ile ilgili etiketler Taksici cinayet