Takipçisine verdiği yanıt çok konuşuldu! Merve Boluğur: Dişil enerjili erkeklerden nefret ediyorum!

Merve Boluğur, sosyal medya hesabından takipçileriyle yaptığı soru-cevap etkinliğinde bir takipçisinden gelen ''Evleneceğin adamda seni mutlu edecek ne gibi bir özellik istersin?" sorusuna verdiği yanıtla çok konuşuldu.

Şarkıcı Murat Dalkılıç ve Dj Mert Aydın ile yaptığı evliliklerde aradığı mutluluğu yakalayamayan Merve Boluğur, sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla magazin gündeminde sık sık adından söz ettiriyor. Son olarak Instagram hesabından takipçileriyle yaptığı soru-cevap etkinliğinde bir takipçisine verdiği yanıtla gündeme geldi.

MERVE BOLUĞUR ERKEKTE ARADIĞI ÖZELLİĞİ AÇIKLADI!

Bir takipçisinin, "Evleneceğin adamda seni mutlu edecek ne gibi bir özellik istersin?" sorusuna yanıt veren ünlü isim; şu ifadeleri kullandı:

Sahiplenicilik/çözüm odaklı erkek. Ya mesela ayağımı çarpmışımdır, bunu görüp bant almaya gitmesi... Böyle şeyler bana çok erkeksi geliyor. Dişil enerjili erkeklerden nefret ediyorum, hemen uzaklaşıyorum artık.

Takipçisine verdiği yanıt çok konuşuldu! Merve Boluğur: Dişil enerjili erkeklerden nefret ediyorum!

 
Takipçisine verdiği yanıt çok konuşuldu! Merve Boluğur: Dişil enerjili erkeklerden nefret ediyorum! ile ilgili etiketler Merve Boluğur
GÜNÜN VİDEOSU

Gezi olaylarının 10. yıl dönümünde Türkiye Komünist Partili bir grup polislere saldırdı!

Türkiye Komünist Partili bir grup, Gezi kalkışmasının 10. yıl dönümünde Taksim'de polislere saldırdı. Konuya ilişkin İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada 59 şahıs gözaltına alındığı belirtildi.