Takıntılı hayranları yüzünden evini değiştiren Can Yaman şimdi de ofisini satıyor

Can Yaman saplantılı hayranları yüzünden zor günler geçiriyor. Kariyerine İtalya'da devam eden yakışıklı oyuncu Can Yaman geçtiğimiz günlerde hayranları yüzünden evini değiştirmek zorunda kalmıştı. 32 yaşındaki oyuncu şimdi de Bebek'te bulunan hukuk bürosunu satışa çıkardı.

Türkiye'de olduğu kadar İtalya'da da geniş bir hayran kitlesi bulunan oyuncu Can Yaman, bazı kişilerin hayranlığının tehlikeli boyuta ulaştığını açıklayarak hayranlarının Roma'daki evine kadar gelip kendisini taciz ettiğini söylemişti. Saplantılı hayranları nedeniyle korku dolu günler yaşayan Can Yaman çözümü evini taşımakta bulmuştu.

Takvim Saklambaç'ta yer alan habere göre; İtalya’daki evini hayranları yüzünden değiştiren Can Yaman, Bebek’teki hukuk bürosunu da takıntılı fanları yüzünden satışa çıkardı.

BEBEK'TEKİ OFİSİNİ SATIYOR

Bir süredir kariyerini sürdürdüğü İtalya'daki takıntılı hayranları yüzünden Roma'daki evini değiştiren Can Yaman, şimdi de Türkiye'deki ofisini satışa çıkardı. Bebek'in merkezindeki hukuk bürosuna 'satılık' ilanı koyulan yakışıklı oyuncunun bu kararı almasının arkasında ise yine takıntılı hayranları var.

Takıntılı hayranları yüzünden evini değiştiren Can Yaman şimdi de ofisini satıyor

Can Yaman, özellikle yurt dışından gelen bazı fanlarının sürekli Bebek'teki bürosuna gitmesi ve ofisi telefon yağmuruna tutmaları üzerine daireyi satışa çıkardı.

 

Takıntılı hayranları yüzünden evini değiştiren Can Yaman şimdi de ofisini satıyor ile ilgili etiketler Can Yaman
GÜNÜN VİDEOSU

İETT otobüsünde yangın çıktı: Yanan otobüsü elinde yangın tüpü varken üfleyerek söndürmeye çalıştı

İstanbul Kağıthane'de İETT'ye bağlı halk otobüsünün motor kısmında yangın çıktı. Aracın şoförü yangını üfleyerek söndürmeye çalışınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. İşte o anlar...