Tacizle suçlanan oyuncu Mehmet Çelik o gece yaşananları anlattı

Geçtiğimiz günlerde genç bir kadını taciz ettiği olaylarıyla gündeme gelen oyuncu Mehmet Çelik, olaydan sonra M.C adlı genç kızın hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Çelik “Üzerime oyun oynanıyor. Ben suçsuzum. Şerefsiz bir insan değilim” dedi. M.C. adlı genç kız, tatil için gittiği Çeşme'de oyuncu Mehmet Çelik'in kendisini taciz ettiğini iddia ederek şikayette bulunmuştu.

Geçtiğimiz günlerde magazin gündemine bomba gibi düşen Çeşme'deki taciz iddiaları konuşulmaya devam ediyor. Olaydan sonra oyuncu Mehmet Çelik, GÜNAYDIN'a konuştu.

 

Çeşme'den sonra tatil rotasını Bodrum'a çeviren Mehmet Çelik, olayı şu sözlerle anlattı:

18 Temmuz akşamı saat 21.00 sularında Çeşme'de bir DJ arkadaşımın yanına gittim. Benimle tanışmak isteyen bir çok kadın yanıma geldi hepsi alkollüydü ama bende alkol yoktu çünkü ben alkol kullanmıyorum. Ben de bir oyuncu olduğum için normal bir şekilde üslubumu bozmadan eğleniyordum aradan biraz zaman geçti ve ismi geçen M.C. bir arkadaşıyla yanıma geldi haliyle tanıştık sonra birlikte dans etmeye başladık.


'ELİMDEN TUTUP DENİZE GİRELİM DEDİ'


Dakikalar ilerledikçe samimi olduk ve bana sarılarak elimden tutup 'Hadi denize girelim' dedi. Ben de 'Tamam' dedim. Deniz çok yakın ve ortam kalabalıktı. M.C. alkollüydü ama kendindeydi. Denize girdik ona hiç bir şekilde cinsel bir yaklaşımım olmadı.

 Mehmet Çelik

'BİR ANDA BENİ İTEREK BAĞIRDI'

Biraz zaman geçtikten sonra bir anda iki eliyle beni iterek bağırdı. Bir an şok yaşadım 'Bu ne yapıyor?' diye. Korktum ve denizden çıktım. Arkamdan o çıktı. Kıyafetlerin olduğu şezlonglara doğru ilerledim. Birileri kıza havlu vermiş giydiriyordu, ona yardım eden iki erkekti. Sonrasında evime gittim. Ertesi gün polisler gelerek hakkımda şikayet olduğunu söyledi.


'BANA KOMPLO KURULDU'

Birlikte ifade vermeye savcılığa gittik. Burada benim adıma oynanan bir oyun var ve asılsız bir durum. Birileri var bana komplo yapıldığını biliyorum, tahmin ettiğim birkaç isim var onları avukata verdim ve ben suçsuzum ben şerefsiz biri değilim beni bilen iyi bilir.


Günaydın / Evren Abdullahoğlu

Tacizle suçlanan oyuncu Mehmet Çelik o gece yaşananları anlattı ile ilgili etiketler Taciz Çeşme mehmet çelik
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.