Survivor Yağmur'un totemi Gönüllülere dokunulmazlık kazandırdı! Avatar Atakan Tepki Gösterdi

Ekranların en sevilen yarışması Survivor 2022'de mücadele devam ediyor. Ünlüler ve Gönüllüler arasında yaşanan rekabet ilginç anlara da sahne oluyor. Survivor Yağmur Banda'nın totemi Gönüllülere dokunulmazlık kazandırınca Avatar Atakan tepki gösterdi.

Survivor Yağmur Banda'nın totemi Gönüllüler takımına dokunulmazlık kazandırdı. 22 Ocak 2022 Cumartesi akşamı Survivor 2022'de parkurda mücadeleler hız kesmeden devam etti. Dokunulmazlığı kazanan takım ise Gönüllüler oldu.

Survivor Yağmur'un Totemi Tuttu!

Parkur mücadeleleri devam ederken Yağmur Banda'nın benchte çizdiği daire dikkat çekti. Yarışmalar devam ederken Survivor Yağmur çizdiği dairenin içine girerek izledi. Gönüllüler takımının mücadeleyi ve dokunulmazlığı kazanması sonrası yaptığı açıklamada, "Bu benim totemim ve bu kez tuttu" dedi.

Survivor Yağmur'un totemi Gönüllülere dokunulmazlık kazandırdı! Avatar Atakan Tepki Gösterdi

Avatar Atakan Yağmur'a Tepki Gösterdi

Ünlüler takımının mağlup olması sonrası ise Avatar Atakan, Yağmur'a çizdiği dairenin ne anlama geldiğini sordu. Totem yaptığını söyleyen Yağmur'a, "Bir dahakine kocaman bir daireyi ben çizeceğim" diyerek tepki gösterdi.

 

Survivor Yağmur'un totemi Gönüllülere dokunulmazlık kazandırdı! Avatar Atakan Tepki Gösterdi ile ilgili etiketler survivor yağmur totem Avatar Atakan
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.