Survivor Nagehan'dan cinsel ilişki itirafı! Ünlü atletten bomba yatak odası sırları!

Survivor Nagehan'dan cinsel ilişki itirafı! Ünlü atletten bomba yatak odası sırları! Survivor'da bir dönem en çok takip edilen yarışmacılardan olan Nagehan Karadere, Hasan Can Kaya'nın Exxen'deki programına konuk oldu. Survivor Nagehan, unutamadığı erkek arkadaşını ve şimdiye kadar açıklamadığı yatak odası sırlarını itiraf etti.

Survivor Nagehan'dan cinsel ilişki itirafı! Ünlü atletten bomba yatak odası sırları!

Hasan Can Kaya'nın dijital platform Exxen'de yayınlandığı programı Konuşanlar'a konuk olan Survivor Nagehan Karadere yaptığı itiraflarla gündem oldu. Survivor'a damga vurmuş isimleri programında ağırlayan Hasan Can Kaya'ya cinsel ilişki sırlarını itiraf eden Nagehan Karadere bir anda gündem oldu.

SURVİVOR NAGEHAN'DAN CİNSEL İLİŞKİ İTİRAFI!

Önceki erkek arkadaşıyla cinsel anlamda çok iyi anlaştığını söyleyen Nagehan Karadere, "Eski bir erkek arkadaşım vardı. Onunla cinsel anlamda yaşadıklarımı başka kimseyle yaşamadım. Hatta, ben boşanma arifesindeyken, kucağımda çocukla evime geldi ve kendisine kaçmamı söyledi" ifadelerini kullandı.

KAPIMDA YATIYORDU

Eski erkek arkadaşının sürekli kendisini aradığını anlatan Karadere, "Yaşadığı her ilişkide, ten uyumu bulamamasının ardından benimle iletişime geçiyor, kapıma geliyordu. Beni istediğini söylüyordu. Benimle evlenmek istediğini söylüyordu. Ancak ben kabul etmiyordum" dedi.

Nagehan Karadere, boşandıktan sonra eski erkek arkadaşı ile birlikte olduğunu itiraf edince salonda kıyamet koptu. Salonda bulunan misafirlerin kahkahaları eşliğinde edilen itiraflara tepkiler de gecikmedi.

Diğer yandan Nagehan Karadere'nin Konuşanlar programında yaptığı itiraflar, sosyal medyada büyük tepkiye neden oldu. Sosyal medya kullanıcıları, Nagehan Karadere'yi yatak sırlarını ortalığa saçmakla eleştirdi.

 

 

Survivor Nagehan'dan cinsel ilişki itirafı! Ünlü atletten bomba yatak odası sırları! ile ilgili etiketler Survivor nagehan karadere survivor nagehan
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.