Survivor All Star'a konuk olan Ronaldinho Aysu'ya bandanasını hediye etti! Memleketlisi sanmış...

Survivor All Star her bölümü ile TV8 ekranlarının en sevilen programlarından oldu. Tüm zamanların en uzun soluklu yarışması Survivor All Star'da büyük heyecan yaşandı. Acun Ilıcalı'nın davetlisi olan Ronaldinho yarışmacılar ile bir araya geldi. Yarışmacıların motivasyonlarını artıran Ronaldinho'dan Özellikle Aysu'ya jest geldi.

Survivor All Star'da Ronaldinho rüzgarı esmişti. Sevilen futbolcu yarışmaya renk kattı. Aysu'ya özel olarak ilgi gösteren Ronaldinho bandanasını yarışmacıya şans getirmesi için hediye etti. Bunu görenler Aysu'nun tarzı ve fiziksel olarak Ronaldinho'ya benzemesini sebep gösterdi.

AYSU ŞANS GETİRMESİ İÇİN TAKTIĞINI AÇIKLADI

Survivor All Star kadrosunun sevilen isimlerinden olan Aysu Ronaldinho hakkında açıklama yaptı. Hediye olarak verdiği bandanayı şans getirmesi için taktığını açıkladı.

Survivor All Star'a konuk olan Ronaldinho Aysu'ya bandanasını hediye etti! Memleketlisi sanmış... ile ilgili etiketler Survivor All Star Aysu Keskin Ronaldinho
GÜNÜN VİDEOSU

Körfez'de sel felaketi! Umman'da ölü sayısı 21'e yükseldi! Yarısı çocuk...

Umman ve Birleşik Arap Emirlikleri'ni vuran tarihi yağışlar, son 75 yılın en büyük sel felaketine yol açtı. Umman'dan gelen son bilgilere göre sel felaketinde ölenlerin sayısı 21'e yükseldi. Ölenler arasında servis araçları suya kapılan 10 öğrenci de bulunuyor.