Süperstar Ajda Pekkan ameliyat oldu! İşte sağlık durumu

Yıllara meydan okuyan gençliği ve güzelliğiyle hafızalara kazınan Süperstar Ajda Pekkan'dan hayranlarını üzen haber geldi. Pekkan, yaşadığı omuz ağrısı nedeniyle ameliyat oldu.

Şarkıları, yıllara meydan okuyan gençliği ve güzelliğiyle hafızalara kazınan Süperstar Ajda Pekkan'dan hayranlarını üzen haber geldi. Pekkan, yaşadığı omuz ağrısı nedeniyle ameliyat oldu.

SAĞ OMZUNDAN AMELİYAT OLDU!

SnobMagazin'in haberine göre; Yaz ayından beri omuz ağrısı yaşayan Ajda Pekkan önceki gün sağ omzundan ameliyat oldu. Ameliyat sonrası taburcu edilerek evine gönderilen sanatçı, 3 hafta boyunca fizik tedaviye gidecek. Daha önce kalçasını kıran Pekkan'ın omzunda kas yırtılması sorunu vardı. Sanatçı, aynı omzundan bir operasyon daha geçirmişti. Evinde dinlenmeye çekilen Ajda Pekkan, sağlık durumuyla ilgili de henüz bir açıklama yapmadı.

Süperstar Ajda Pekkan ameliyat oldu! İşte sağlık durumu ile ilgili etiketler Ajda Pekkan
GÜNÜN VİDEOSU

Provokasyon yapan DEM'li Sarıtaş'a Siirt Emniyet Müdüründen ayar! "Sen bu devletin vekili değilsin"

Siirt Emniyet Müdürü Necmettin Öztürk, dokunulmazlığını kullanarak provokasyon yapmak isteyen DEM Parti Siirt Milletvekili Sabahat Erdoğan Sarıtaş'a "Sen bu devletin milletvekili değilsin" çıkışında bulundu.