Süper Loto sonuçları 20 Şubat 2024! Süper Loto sonuçları açıklandı mı, saat kaçta açıklanacak, sonuçlara nereden bakılır? Süper Loto sonuç sorgulama ekranı!

Süper Loto 20 Şubat 2024 sonuçları! 20 Şubat 2024 Çılgın Süper Loto çekilişi heyecanla beklenen sonuçları açıklandı mı merak ediliyor. Binlerce kişinin katılım göstereceği Süper Loto, noter huzurunda gerçekleştirilecek ve sonuçlar Milli Piyango TV Youtube kanalı üzerinden yayınlanacak. Peki, 20 Şubat 2024 Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı, saat kaçta ve ne zaman açıklanacak? Süper Loto çekiliş canlı izle! Süper Loto sonuç sorgulama ekranı! İşte, Süper Loto kazanan numaraları...

Süper Loto 20 Şubat 2024 sonuçları! 20 Şubat 2024 tarihinde gerçekleşen Süper Loto çekilişi sonuçları vatandaşlar tarafından heyecanla bekleniyor. Milli Piyango Online üzerinden açıklanan bu sonuçlar, kazanan numaraların yanı sıra ikramiye miktarlarını da içeriyor. Peki, 20 Şubat 2024 Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı, saat kaçta ve ne zaman açıklanacak, sonuçlara nereden bakılır? Süper Loto çekiliş canlı izle! Süper Loto sonuç sorgulama ekranı! İşte, Süper Loto kazanan numaraları...

 Süper Loto sonuçları 20 Şubat 2024! Süper Loto sonuçları açıklandı mı, saat kaçta açıklanacak, sonuçlara nereden bakılır? Süper Loto sonuç sorgulama ekranı!

20 ŞUBAT 2024 SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI, SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

Süper Loto çekilişi, 20 Şubat günü saat 21.30'da canlı yayında gerçekleşecek. 

20 ŞUBAT 2024 SÜPER LOTO SONUÇLARI

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından düzenlenen Süper Loto çekilişi 20 Şubat 2024'te açıklanacak. Binlerce kişinin katılım göstereceği çekiliş, noter huzurunda gerçekleştirilecek ve sonuçlar Milli Piyango TV Youtube kanalı üzerinden yayınlanacak.

Süper Loto 20 Şubat 2024 sonuçları: 4-11-30-46-48-54

Süper Loto sonuçları 20 Şubat 2024! Süper Loto sonuçları açıklandı mı, saat kaçta açıklanacak, sonuçlara nereden bakılır? Süper Loto sonuç sorgulama ekranı! - Resim : 2

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ CANLI İZLE

SÜPER LOTO SONUÇLARINA NEREDEN BAKILIR? SÜPER LOTO SONUÇ SORGULAMA EKRANI

Süper Loto'nun çekiliş sonuçlarına ulaşmak için vatandaşlar, www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da en yakın satış noktalarından göz atabilirler.

SÜPER LOTO SONUÇ SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYIN.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Oyunun temel kuralları şu şekildedir: 1 ile 60 arasından 6 adet sayı seçilir ve her 6 sayı bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir. Ayrıca, isteyenler SEN SEÇ kutucuğunu işaretleyerek rastgele numaralar seçebilir veya sistem oyunu oluşturabilirler. Süper Loto, www.millipiyangonline.com, Milli Piyango uygulaması veya satış noktaları üzerinden oynanabilir. Ayrıca, ortak Bilet seçeneğiyle de arkadaşlarınızla birlikte şansınızı deneyebilirsiniz.

SÜPER LOTO SİSTEM OYUNU NEDİR?

Sistem oyunu için bir kolonda altıdan fazla sayı işaretleyerek, çeşitli kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Sistem oyunu, oyuncuların altıdan fazla sayı seçerek oluşturabilecekleri tüm kombinasyonları otomatik olarak ayrı kolonlar halinde üretir.

SÜPER LOTO NEREDEN OYNANIR?

Süper Loto oynamak için www.millipiyangonline.com'a girebilir, Milli Piyango uygulamasını kullanabilir veya sana en yakın satış noktasını ziyaret edebilirsiniz.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ GÜNLERİ!

Çekilişler Salı, Perşembe ve Pazar günleri gerçekleşir. Her çekilişte, 1 ile 60 arasındaki sayılardan altı tanesi seçilir. Oynadığın her kolon, çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tanesini doğru bilirseniz ödül kazanırsınız.

Süper Loto tutkunları için heyecan verici bir çekilişin ardından, kazananları tebrik ediyor ve bir sonraki çekilişte şanslarını diliyoruz.

Süper Loto sonuçları 20 Şubat 2024! Süper Loto sonuçları açıklandı mı, saat kaçta açıklanacak, sonuçlara nereden bakılır? Süper Loto sonuç sorgulama ekranı! ile ilgili etiketler Süper Loto
GÜNÜN VİDEOSU

Provokasyon yapan DEM'li Sarıtaş'a Siirt Emniyet Müdüründen ayar! "Sen bu devletin vekili değilsin"

Siirt Emniyet Müdürü Necmettin Öztürk, dokunulmazlığını kullanarak provokasyon yapmak isteyen DEM Parti Siirt Milletvekili Sabahat Erdoğan Sarıtaş'a "Sen bu devletin milletvekili değilsin" çıkışında bulundu.