Süper Lig'de yaprak dökümü! Bir hoca ile daha yollar ayrıldı

Süper Lig'in yeni ekiplerinden Samsunspor, teknik direktör Hüseyin Eroğlu ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Süper Lig'in yeni ekiplerinden olan ve ligde son sırada yer alan Samsunspor, teknik direktör Hüseyin Eroğlu ile yollarını ayırdı.

Samsunspor kulübünden yapılan açıklamada, "11 yılın ardından Süper Lig hasretine son veren Şampiyonluğumuzun mimarlarından Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu ile bugün yapılan görüşmelerin ardından iyi niyet ve profesyonellik çerçevesinde karşılıklı olarak yollarımızın ayrılması konusunda mutabakata varılmıştır.

Kıymetli Hüseyin Eroğlu'na, Samsunsporumuza yaptığı katkılar ve yaşattığı mutluluklar için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz." denildi.

SÜPER LİG'DE YARPAK DÖKÜMÜ

Bu yıl Süper Lig'de Hüseyin Eroğlu ile birlikte 5. teknik direktör ayrılığı yaşandı. Ligde daha önce Gaziantep FK'de Erdal Güneş, Kayserispor'da Çağdaş Atan, Başakşehir'de Emre Belözoğlu ve İstanbulspor'da Fatih Tekke ile vedalaşılmıştı.

Süper Lig'de yaprak dökümü! Bir hoca ile daha yollar ayrıldı ile ilgili etiketler Samsunspor Süper Lig
GÜNÜN VİDEOSU

Tekirdağ'da pitbull dehşeti! Kadını ve köpeğini vatandaşlar zor kurtardı: Korku dolu anlar

Tekirdağ'da köpeği ile birlikte yürüyüşe çıkan kadın, ağızlıksız ve tasmalı bir pitbullun saldırısına uğradı. Vatandaşlar kadın ve köpeğini pitbullun elinden zor kurtardı.