Süleymancıların hedefinde olan Fatih Süleyman Denizolgun kendisini bakanlıkta tehdit eden kişiyi ifşa etti!

Süleymancılar Cemaati'nin kurucusu Süleyman Hilmi Tunahan'ın en büyük torunu Fatih Süleyman Denizolgun, cemaat tarafından tehdit edildiğini duyurdu. Denizolgun, daha önce İmamoğlu'nun Süleymancıları fonladığını belirterek "İmamoğlu'na oy vermeyeceğiz diyenleri hayattan soğutuyorlar" açıklamalarıyla gündem olmuştu. Denizolgun bu kez kendisini tehdit eden kişinin fotoğrafını çekerek ifşa etti

Süleymancılar cemaatinin kurucusu Süleyman Hilmi Tunahan'ın torunu Fatih Süleyman Denizolgun, bir bakanlığa görüşmeye gittiği sırada bakan yardımcısının koruması tarafından tehdit edildiğini açıkladı. Denizolgun korumanın kendisine parmak sallayıp "Cemaat, yazılarından çok rahatsız, ona göre" dediğini aktardı. Denizolgun geçen hafta da telefon yoluyla tehdit edildiğini açıklamıştı.

 

Eski AK Parti Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun, yaşanan açık tehdit olayını sosyal medya üzerinden kamuoyuna duyurdu.

Denizolgun açıklamasında şunları kaydetti: 

"İsmini vermek istemediğim bir bakanlığımızın, yine ismini vermek istemediğim bir bakan yardımcımızın koruma ekibinden biri; bakanlığın içinde; görüşmem bittikten sonra; "Cemaat, yazılarından çok rahatsız, ona göre" diyerek ve parmak sallayarak tehdit etmiştir.

Kurişiilik; Dünyanın en büyük kötülük merkezi haline gelmiş olup, tarihte gelmiş, geçmiş; en büyük suç ve terör örgütlerin en başındaki yapıdır. Bakanlıklarımız, Tüm Bürokrasi ve Tüm Yargının içerisine sızan, çok tehlikeli bir yapı haline gelmiştir. Aşağıda; ilgili kişinin resmi bulunmaktadır.

Başta Cumhurbaşkanlığımızın; İstihbarat ve Emniyet Teşkilatlarımızın, Tüm Bakanlıklarımızın, Tüm Başsavcılarımızın ve Tüm Dünya Kamuoyunun, Tüm İnsanlığın; Saygı ve Selamlarımla Bilgilerine arz ederim."

Süleymancıların hedefinde olan Fatih Süleyman Denizolgun kendisini bakanlıkta tehdit eden kişiyi ifşa etti! ile ilgili etiketler
GÜNÜN VİDEOSU

Yılmaz Özdil, 'Kemal Kılıçdaroğlu'nun paralı medyasını ifşa etti!

Gazeteci Yılmaz Özdil, Kemal Kılıçdaroğlu döneminde CHP Genel Merkezi ve CHP’li belediyelerden para verilerek oluşturulan ‘Kılıçdaroğlu medyası’ndan bahsetti.