Süleyman Soylu'dan Kılıçdaroğlu'nun yalanına tokat gibi cevap!

Mersin'de polisevine düzenlenen hain saldırının ardından terör örgütü PKK’nın siyasi kolu HDP ile girdiği ittifakın diyetini ödeyen Kılıçdaroğlu, Başkan Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu akabinde de yerli ve milli medyayı alçak bir dille hedef aldı. Kılıçdaroğlu’nun ağzı kirli alçak siyasetine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan çok sert açıklamalar geldi..

Mersin'deki alçak terör saldırısını gerçekleştiren 2 PKK'lı terörist kadını aklama çabasına girişen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yüzsüzlükte sınır tanımıyor.


KILIÇDAROĞLU HEM DEVLETİ HEM DE MEDYAYI HEDEF ALDI

Sosyal medya hesabından küstah açıklamalara bulunan Kemal Kılıçdaroğlu, "İki gündür kirli propaganda yürüten Erdoğan ve yaveri fotoroman Süleyman… Öldürülen teröristin DNA raporuna rağmen, tam 2 gündür yalan söylediniz, havuz medyanız manşetler attı. Oysa ben ne dolaplar çevirdiğinizi iki gündür biliyorum. Bile bile yalan söylediniz." şeklinde skandal ifadelilere yer verdi.

Süleyman Soylu'dan Kılıçdaroğlu'nun yalanına tokat gibi cevap!

BAKAN SOYLU'DAN KILIÇDAROĞLU'NA MADDE MADDE YANIT

Kılıçdaroğlu'nun ağzı kirli alçak siyasetine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan çok sert açıklamalar geldi.

Süleyman Soylu'dan Kılıçdaroğlu'nun yalanına tokat gibi cevap! - Resim : 2

"PKK'NIN İPİNİ BEKLEDİN! BİZİ YİNE ŞAŞIRTMADIN!"

Bakan Soylu, "Kılıçdaroğlu; İki gün PKK'nın ipini bekledin. Bizi yine şaşırtmadın. Sizin bu devletle bir meseleniz var. Yapılan saldırıyı ilk önce adamların DEAŞ'a yıktı. Tutmayınca adamların "cinnet geçiren bir kadın Polis" yalanına sarıldı. Derdiniz, ortağınız PKK'yı kurtarmak..." dedi.

"Saldırıyı PKK yaptığı belli olup, devletin yargının tespitlerine rağmen teröristleri gazeteci kılığına sokup Türkiye'ye "en büyük gazeteci cezaevi" iftirasıyla teröristleri aklaman ortaya çıkınca PKK açıklamasına sığınacak zavallısın" cümlelerine yer veren Bakan Soylu, CHP'nin dışarıdan kumandalı Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na şu ağır eleştirilerde bulundu:

"1-Teröristi taşıyan taksici teşhisini yaptı…

2- Yıllarca terör örgütünde birlikte olduğu örgüt mensubu sözde ölümsüzler taburunda sabotajcı eğitimi alıp Türkiye'de eylem yapmak üzere görevlendirildiğini belirtip hemen teşhisini yaptı.

Süleyman Soylu'dan Kılıçdaroğlu'nun yalanına tokat gibi cevap! - Resim : 3


"HOŞUNA GİTMEYECEK AMA PARMAK İZLERİ..."

3- Hoşuna gitmeyecek ama parmak izleri ile yapılan çalışmada bir tanesinde eşleşme çıktı.

4- Kurtarıcın PKK'nın açıklamasındaki teröristlerle ilgili tüm detaylara da çalışılıyor.

Süleyman Soylu'dan Kılıçdaroğlu'nun yalanına tokat gibi cevap! - Resim : 4

"6'LI MASADA SIKIŞTIN PKK'YA SIĞINDIN"

5-PKK'nın açıklamasını referans alıp kabul ettiği teröristlerle ilgili henüz sonucu çıkmamış raporların üzerinden terör örgütünü ve utanılacak parti raporunu korumaya alıyorsun.

Yani terör örgütünün tespiti imkansız Suriyeli isim verip, "Zozan arkadaşımızın (yani Dilşah Ercan) bu olayla herhangi bir ilgisi yoktur, görevinin başındadır." demesine sığınmaktan bile utanmıyorsun. 6'lı masada sıkıştın PKK'ya sığındın Yazıklar olsun...

Süleyman Soylu'dan Kılıçdaroğlu'nun yalanına tokat gibi cevap! - Resim : 5

"PKK'NIN BASIN SÖZCÜLÜĞÜNE Mİ SOYUNDUNUZ?"

Şimdi ana fikriniz ne? Ne demiş oldunuz... PKK'nın gazetecilerini savunmak yetmedi, bir de PKK'nın basın sözcülüğüne mi soyundunuz? "Görevinin başında" dedikleri, görev ne? Madem PKK adına konuşuyorsunuz, bunu da siz açıklamalısınız..."

Süleyman Soylu'dan Kılıçdaroğlu'nun yalanına tokat gibi cevap! - Resim : 6
.

Süleyman Soylu'dan Kılıçdaroğlu'nun yalanına tokat gibi cevap! ile ilgili etiketler Mersin terörist PKK Süleyman Soylu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kan testi parmak testi
GÜNÜN VİDEOSU

İşte Ankara'da meydana gelen patlama anı!

Ankara'da İçişleri Bakanlığı binası önünde saldırı hazırlığındaki iki terörist etkisiz hale getirildi. Teröristlerden biri üzerindeki bombayı patlattı. O anlar kameralara yansıdı.