Süha Uygur'dan duygulandıran Sezai Aydın paylaşımı...

Diyabet ve kalp rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybeden Türk tiyatro, sinema, dizi oyuncusu ve seslendirme sanatçısı Sezai Aydın dün son yolculuğuna uğurlandı. Tiyatro sanatçısı Süha Uygur sosyal medya hesabından yaptığı duygusal bir paylaşımla Sezai Aydın'a veda etti.

Usta tiyatrocu Nejat - Necla Uygur çiftinin 5 oğlundan ikincisi aynı zamanda tiyatro sanatçısı Süheyl Uygur'un ikizi, Behzat Uygur'un da ağabeyi olan Süha Uygur, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla usta sanatçı Sezai Aydın'a veda etti.

Diyabete ve kalbe bağlı olarak hayatını kaybeden Türk tiyatro, sinema, dizi oyuncusu ve seslendirme sanatçısı Sezai Aydın 69 yaşında yaşamını yitirdi. Aydın, Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi’nde düzenlenen anma töreninin ardından Karacaahmet Mezarlığında toprağa verildi. Usta sanatçının cenaze töreninde gözyaşları sel oldu. Sezai Aydın'a son görevini yerine getiren Süha Uygur cenaze töreninin ardından bir fotoğraf karesini paylaştı.

Süha Uygur'dan Sezai Aydın paylaşımı...


Süha Uygur, Sezai Aydın'ın ardından ''Sezai ağabeyi sonsuzluğa uğurladık. Mekanın cennet olsun canım abim. Sevenlerine ve evlatlarına sabırlar diliyorum.'' ifadelerini kullandı.

Süha Uygur'dan Sezai Aydın paylaşımı...

 

 

Süha Uygur'dan duygulandıran Sezai Aydın paylaşımı... ile ilgili etiketler sezai aydın süha uygur cenaze töreni
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.