Şu Sıralar Kafası Allak Bullak Olan 3 Burç! Eskisi Gibi Hevesleri Yok!

Şu sıralar çoğu şeyden yorulan, soğuyan, bazı şeyleri anlatmaya çalışmak istese de anlatamayan, anlaşılmayan; kafası allak bullak olan, bazı şeylere eskisi gibi hevesleri kalmayan 3 burç var. Peki şu sıralar kafası karışık olan 3 burç hangisi? İşte hevesi kalmayan 3 burç...

Bazı burçların artık eskisi gibi hevesleri kalmamıştır. Astrolojiye inanan birçok insanın da bildiği gibi burçların karakterimiz üzerinde büyük bir etkisi vardır. Ancak burçlar kuşağında özellikle 3 burç var ki artık çoğu şeyden yorgun, çoğu olaydan soğumuş durumda. İşte Şu Sıralar Kafası Allak Bullak Olan 3 Burç! Eskisi Gibi Hevesleri Yok!

İKİZLER BURCU: Gündelik hayatta zaten kafası karışık olan ve kararsızlıkları ile meşhur olan İkizler burcu, şu sıralar allak bullak olan hayatlarıyla çoğu şeyden soğumuş durumda. Tavsiyemiz de biraz geriye çekilip olanları izlemesi gerektiği yönünde olacaktır.

TERAZİ BURCU: Hayatlarında ve özellikle kariyerlerinde şu sıralar yapması gereken hamleleri sırf soğuduğu için yapmayan Terazi burcu, anlaşılmamaktan öyle muzdarip bir halde ki anlatmaya artık mecali yok.

KOVA BURCU: Bilgeliğiyle meşhur olan Kova burcunun şu günlerde kendini yorgun hissetmesinde bir anormallik var. Zira çevresini yönelendirmekteki ustalığını kendi hayatına uygulamakta zorlanan Kova burcunun artık eskisi gibi hevesi kalmadığı konular giderek çoğalıyor.

Şu Sıralar Kafası Allak Bullak Olan 3 Burç! Eskisi Gibi Hevesleri Yok! ile ilgili etiketler kafası karışık burçlar hevesi kalmayan burçlar
GÜNÜN VİDEOSU

Ölümün kıyısından döndü! TV izlerken kurşun kafasını böyle sıyırdı

Yalova'da gece bekçiliği yapan vatandaş, iş yerinde televizyon izlediği sırada bir yorgun mermi tavanı delerek başını sıyırıp koltuğa düştü. Ölümden dönen İdirs Fidan isimli vatandaşın yaşadığı korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı.