STK'lar İsrail'e yapılan sevkiyata tepki için bir araya gelecek!

İsrail'in, Hamas'ın başlattığı "Aksa Tufanı" operasyonu sonrası Filistin'de yeniden başlattığı katliam saldırıları sürürken dünya genelinde vahşete karşı direniş hareketleri başladı. Türkiye'de de ülke limanlarının İsrail’e yapılan sevkiyata tepki için onlarca STK bir araya geliyor. STK'lar "Limanlar İsrail'e Kapatılsın" diyecek.

İsrail'in, Hamas'ın başlattığı "Aksa Tufanı" operasyonu sonrası Filistin'de yeniden başlattığı katliam saldırıları sürürken dünya genelinde vahşete karşı direniş hareketleri başladı.

Birçok STK'da, Türkiye limanlarından İsrail'e yapılan sevkiyat için bir araya gelecek. STK'lar hep bir ağızdan "Limanlar İsrail'e Kapatılsın" diyecek.

Konvoy 19 Kasım Pazar günü 14.00'da Atatürk Olimpiyat Stadı'ndan başlayacak. Basın açıklaması saat 15.00'da Beylikdüzü Ambarlı Limanı'nda yapılacak.

STK'lar İsrail'e yapılan sevkiyata tepki için bir araya gelecek!

STK'lar İsrail'e yapılan sevkiyata tepki için bir araya gelecek! ile ilgili etiketler Türkiye İsrail Gazze Filistin Hamas Savaş
GÜNÜN VİDEOSU

Starbucks protestocusu önce kahve içenlere küfür etti sonra polise tokat attı

Niğde’de İsrail'i protesto amacıyla Starbucks'ta oturanları protesto etmek isteyen bir şahıs, müşterilere küfür ve hakaret edince tartışma çıktı. Olay yerine gelen polise de saldıran şahıs gözaltına alındı.