Hadise'nin paylaşımından sonra ortalık karıştı! Seren Serengil'den bomba video: Mesajlar yarın yayınlanacak

Hadise, kendisinin Reza Zarrab ile aşk yaşadığını iddia eden Söylemezsem Olmaz sunucuları için Adalet Bakanlığı'na çağrıda bulundu. O paylaşımın ardından Seren Serengil, Hadise'nin Reza ile olan konuşmalarının yarın yayınlanacağını söyledi.

Söylemezsem Olmaz isimli magazin programını sunan Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto'nun sık sık konu edindiği Hadise ve Reza Zarrab ismi yeniden gündem oldu. 

HADİSE- REZA AŞK İDDİASI DAMGA VURDU

Hadise, kısa bir süreliğine Mehmet Dinçerler ile evli kalmış ardından da boşanmaları gündeme damga vurmuştu. Bu olayın ardından Söylemezsem Olmaz sunucular, Hadise'nin Ebru Gündeş'in eski eşi olan Reza Zarrab ile aşk yaşadığını iddia etti. 

Programda günlerdir Reza ile Hadise'nin mesajlarının yayınlanacağı iddia ediliyordu.

HADİSE SOSYAL MEDYADAN ADALET BAKANLIĞINA SESLENDİ

Hadise sosyal medya paylaşımında Söylemezsem Olmaz sunucularının kendisi için ortaya attığı iddialara tepki göstererek Adalet Bakanlığı'na seslendi. 

İşte o paylaşım:

Bu mesajım tehdit ve taciz edilen tüm kadınlara; SUSMAYIN. BEN DE SUSMUYORUM VE ASLA SUSMAYACAĞIM.

Elbette Hadise olmanın, ünlü olmanın bir bedeli olacak.
Ünlü isimler olarak göz önündeyiz bizi seven de olacak sevmeyen de.

Beni biliyorsunuz, genelde konuşmam. Adalete hep güvenirim. AMA bu sefer söyleyeceklerim var!

Müzikle mutlu olan, işime aşık olan ve aileme bakan bir insanım. Ben hayatı, hayatımı ve sevenlerimi çok seviyorum. Siz istediğiniz sürece ben sahnelerde olacağım, şarkılarımı söylemeye devam edeceğim.

Kariyerim boyunca kimseyle polemiğe girmedim. Bana Roberto Carlos bacaklı diyenler oldu, obez diyenler oldu ve daha neler söylendi ama ben hep sustum. Asla polemiğe girmedim.

Ben her şeyden önce bir KADINIM, bir insanım. Ben bir buçuk senedir bir grup tarafından taciz ediliyorum, tehdit ediliyorum.

Bu insanlara göre kaç kere hamile kaldım, kaç kere kürtaj yaptırdım. Geçtiğimiz günlerde göz doktorundan çıkarken bana YİNE kürtaj yaptırmıştır dedi bu grup.

Bu insanlara göre metres oldum, bu insanlara göre bel altı ne geliyorsa aklınıza çoğuna maruz kaldım. Bu insanlar tarafından bana tam bir buçuk yıldır şantaj yapılıyor.

İnsan diyorum ama insanlığa sığacak bir şey değil bu yaptıkları.

Ben onlara ait bir malzeme değilim, ben bir insanım.

Özel hayatıma resmen tecavüz ediyor bu insanlar. Şantaj, tehdit… Ben Hadise’yim diye rahatlıkla bunu yapabileceklerini mi düşünüyorlar?

Ben artık burdan tüm kadınlara, adalet bakanımıza, adalet sistemimize sesleniyorum.

Bu yapılan şantaj, tehdit resmen özel hayatıma TECAVÜZ!

Hiçbir kadın ünlü ya da ünsüz bu şekilde tehdit edilemez, hiç kimseye böyle bir şantaj yapılamaz.

Bu tecavüzün durması için savaşacağım! Sadece kendim için değil, benim gibi aynı şeyleri yaşayan, yaşayacak olan kadınlar ve kadın meslektaşlarım için savaşacağım.

Siz kimsiniz? Allah mısınız?

Bu dünyada kimseye verecek hesabım yok!

Burdan Türk adaletine sesleniyorum ve güveniyorum.

Bu her insan hakkında bel altı konuşma hakkını kendinde gören programların kesinlikle kontrol altına alınması gerekiyor, magazin dediğiniz şey insanları tehdit etmek değildir.

Saygılarımla,
Hadise

SEREN SERENGİL'DEN BOMBA VİDEO! MESAJLAR YARIN AÇIKLANACAK MI?

Seren Serengil Hadise'nin paylaşımı sonrasında bir video yayınladı. Serengil videoda "Beyaz gömlek, beyaz sayfa... 'Aman kadınlar, biz kadınlar susmayın' diye bütün böyle ahlaklı, terbiyeli, düzgün yaşayan kadınları arkanıza almaya kalkmayın. Çünkü o ahlaklı, tertemiz yaşayan kadınların temsilcisi siz olamazsınız. Hiç kimsenin size hiçbir şantaj, tehdit yaptığı yok. Çünkü yarın her şeyiniz her yerde çıkacak diye, zaten daha önce de çıktı diye panik halindesiniz. Panik halindeki hallerinizi, panik halindeki bu hallerinizi zaten sevgilinizle mesajlarınızda dile getirmişsiniz. 'Reza haberler çıkarsa intihar ederim. Avukatını gönder Reza. Teşekkürler yayın yasağı aldırmışsın Reza...'' açıklamalarında bulundu. 

DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIMLAR GELDİ

Hadise'nin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamanın ardından 'Söylemezsem Olmaz' programının sunucularından Seren Serengil ve Arto'dan dikkat çeken paylaşımlar geldi

Hadise'nin paylaşımından sonra ortalık karıştı! Seren Serengil'den bomba video: Mesajlar yarın yayınlanacak

Programın sunucularından Bircan Bali ise, Hadise'nin açıklamasının ardından takipçilerine ''Yarını bekleyin'' diye seslendi. Bali'nin yaptığı paylaşımındaki ''Ben en çok baykuşu açıklamak için sabırsızlanıyorum'' şeklindeki ifadesi ise merak uyandırdı.

Hadise'nin paylaşımından sonra ortalık karıştı! Seren Serengil'den bomba video: Mesajlar yarın yayınlanacak - Resim : 2

 

 

Hadise'nin paylaşımından sonra ortalık karıştı! Seren Serengil'den bomba video: Mesajlar yarın yayınlanacak ile ilgili etiketler Seren Serengil Hadise Arto Reza Zarrab
GÜNÜN VİDEOSU

Jandarma üniformasıyla esnafa GBT kontrolü yaparken yakalandı! Kadının asıl mesleği şaşırttı...

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde jandarma üniforması giyerek esnaf ve müşterilere Genel Bilgi Toplama (GBT) kontrolü yaptığını söyleyen kadın, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine yakalandı. Gözaltına alınan kadının sözleşmeli öğretmenlik yaptığı öğrenildi.