Soykırımcı İsrail'den itiraf: Hamas’ın yok edemeyiz!

Gazze’de soykırım gerçekleştiren işgalci İsrail, Gazze'de bataklığa saplandı. İstihbarat raporu hazırlayan İsrail Askeri İstihbarat Birimi, İsrail'in derin bir krize sürüklediğini belirterek Netanyahu'yu uyardığı kaydedildi.

Gazze’de soykırıma tam gaz devam eden işgalci Siyonist İsrail, bataklığa saplandı. İsrail Askeri İstihbarat Müdürlüğü’ne (AMAN) ait istihbarî bir rapor, İsrail medyasına sızdı.

''İSRAİL GAZZE’DE DERİN BİR KRİZE SÜRÜKLENİYOR''

İsrail merkezli Kanal 12’nin haberine göre; AMAN’ın İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’yu uyardığı kaydedildi. Ancak Netanyahu'nun uyarıları dinlemediği ifade edildi.

İstihbarat raporunda, hem Gazze’deki soykırıma hem de Filistin’in tamamını ele alınırken Siyonist İsrail’in Gazze’de derin bir krize sürüklendiği belirtildi. 

''SOMUT BİR PLAN YOK''

Hamas’a yönelik desteğin devam ettiği belirtilen belgede, soykırımcı İsrail’in Gazze’ye yönelik somut bir planlarının olmadığı belirtildi. 

''HAMAS’I YOK EDEMEYİZ'' İTİRAFI

Söz konusu raporda, Hamas’ın yok edilemeyeceği vurgulandı. Hamas’ın bir sistem olarak ortadan kaldırılması halinde bile Filistinli direnişçilerin faaliyetlerine devam edeceği kaydedildi.

Rapor, geçtiğimiz hafta sonu yüksek rütbeli askeri subaylar, AMAN ve Shin Bet'ten yetkililerin katıldığı bir toplantının ardından dolaşıma sokulduğu belirtildi.

Soykırımcı İsrail'den itiraf: Hamas’ın yok edemeyiz! ile ilgili etiketler İsrail Filistin Gazze Hamas İzzeddin el Kassam Tugayları Savaş soykırım
GÜNÜN VİDEOSU

Provokasyon yapan DEM'li Sarıtaş'a Siirt Emniyet Müdüründen ayar! "Sen bu devletin vekili değilsin"

Siirt Emniyet Müdürü Necmettin Öztürk, dokunulmazlığını kullanarak provokasyon yapmak isteyen DEM Parti Siirt Milletvekili Sabahat Erdoğan Sarıtaş'a "Sen bu devletin milletvekili değilsin" çıkışında bulundu.