İçişleri Bakanlığı'ndan 'Anneler Günü' genelgesi!

İçişleri Bakanlığı bu hafta sonu 24 ilde uygulanacak sokağa çıkma yasağına ilişkin 81 il valiliğine bir genelge gönderdi. Genelgeye göre Anneler Günü dolayısı ile hafta sonu çiçekçiler evlere servis yapacak. Bu 24 ilde cuma günü market ve bakkallar 23.00'a kadar açık olacak...

İçişleri Bakanlığı, hafta sonu 24 ilde uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili 81 il valiliğine genelge gönderdi.

Genelgeye göre, "Anneler Günü" dolayısıyla cumartesi ve pazar günleri, çiçek satan iş yerleri, evlere servis şeklinde hizmet verebilecek.

Genelgeye göre, hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde 8 Mayıs Cuma günü market, bakkal ve manavlar saat 23.00'e kadar açık olacak.

Sokağa çıkma kısıtlaması olduğu cumartesi ve pazar günleri istisna olarak belirlenen iş yerleri hariç olmak üzere market, bakkal, manav dahil tüm iş yerleri kapalı olacak.

İçişleri Bakanlığı'ndan 'Anneler Günü' genelgesi! ile ilgili etiketler Koronavirüs İçişleri Bakanlığı Anneler Günü market çiçekci bakkal manav sokağa çıkma yasağı hafta sonu
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.