Son dakika... Görüntüler 'Ekmek Kavgası' diye servis etmişlerdi! Gerçek bambaşka çıktı

Dün gece İstanbul Bayrampaşa'da sokağa çıkma yasağının ardından 'ekmek kavgası' diye sosyal medyada paylaşılan görüntüler, aslında bir trafik kazası sonrası ortaya çıktığı öğrenildi.

Dün gece İstanbul Bayrampaşa'da 'ekmek kavgası' diye sunulan kavganın, trafik kazası sonrası ortaya çıktığı belirlendi. Motosikletli iki kişi yolda ilerlerken, arkadan bir otomobilin motosiklete vurması sonrası yaşanan kavga yakın bir mekânın kamera görüntülerine yansıdı. Sosyal medyada ekmek kavgası olarak sunulan görüntüler muhalif kesimler tarafından ekmek kavgası olarak sunmuştu.

KAVGA, OLAY YERİNDEKİ BİR MEKANIN GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

İstanbul'daki Bayrampaşa İlçesi Yıldırım Mahallesi'nde çıkan kavgada kavganın yaşandığı yakın bir mekânın güvenlik kamera görüntülerine yansıdı. Sosyal medyada paylaşın görüntüde görüntüyü anlatan vatandaş, "Dün akşam ekmek kavgası dedikleri olay, motorlu gelecek, iyi bakın ve araba vurdu. Motorlu uçtu. Kavga başlıyor. Ekmek kavgası dedikleri olay budur. Tamamen trafik kazasıdır. Buradan vatandaşlar geliyor, ekmek sırasındaki insanlar ve kavga başlıyor. Buyurun. Ekmek sırasında çıkan bir kavga değildir, trafik kazasında çıkan bir kavgadır" diye anlattı.

Son dakika... Görüntüler 'Ekmek Kavgası' diye servis etmişlerdi! Gerçek bambaşka çıktı ile ilgili etiketler ekmek Kavga kaza kovid-19