Son 1 yılda 5 bin FETÖ ile bağlantılı pasaporta el konuldu...

FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Türkiye'nin sınır kapıları ve havaalanlarında alınan önlemler neticesinde 132 kişi gözaltına alındı. 4 bin 806 kişinin pasaportuna el konuldu...

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Türkiye'den yurtdışına çıkış ve giriş işlemlerinde uygulanmaya başlayan önlemler kapsamında Atatürk Havalimanı'ndaki kontrollerde bir yılda 132 kişi gözaltına alınırken, 4 bin 806 kişinin pasaportlarına el konuldu.

FETÖ/PDY'ye yönelik yürütün soruşturma kapsamında Türkiye genelinde operasyonlar devam ediyor.

Sabah'ın haberine göre, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından bu yapıya mensup kişilerin yurtdışına kaçma ihtimali üzerine kara ve hava sınır kapılarında bir dizi ek tedbir uygulanmaya başlamıştı. Bu kapsamda yeşil (hususi) ve gri (hizmet) pasaportuyla yurtdışına çıkacak kişiler ile sadece kimlikle seyahat edilebilen Gürcistan ve KKTC'ye seyahat yapacak kişiler için ek belge kontrolü yapılmaya başlanmıştı.

Son 1 yılda 5 bin FETÖ ile bağlantılı pasaporta el konuldu... ile ilgili etiketler FETÖ pasaport
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.