Sokak ortasında yürüyen kadına tecavüz etti! Skandal anlar kamerada...

ABD'nin New York kentinde sapık bir şahıs, 35 yaşındaki bir kadına sokak ortasında yürüdüğü esnada tecavüz girişiminde bulundu. Kameralara saniye saniye yansıyan o skandal tecavüz girişimi sonrası New York polisi zanlıyı yakalamak için kent genelinde insan avı başlattı.

Dünya geneli tecavüzün en çok yaşandığı ülkeler arasında üst sıralarda yer alan ABD'de korkunç bir tecavüz girişimi meydana geldi.

POLİS GÖRÜNTÜLERİ YAYILADI, İNSAN AVI BAŞLATTI

New York kentindeki Brooklyn bölgesinde geçtiğimiz cuma günü yerel saatle 08.00 sıralarında bir şahıs, sokak ortasında bir kadına tecavüz girişiminde bulundu. New York polisi, olay anına dair görüntüleri yayınlayarak, zanlıyı yakalamak için kent genelinde insan avı başlattı.

KAÇARAK KAYIPLARA KARIŞTI

Görüntülerde genç kadını bir süre takip eden saldırganın, daha sonra kadına arkadan saldırarak yere düşürdüğü görülürken, kimliği gizli tutulan kadın, zanlının elinden kendi çabaları ile kurtuldu. Zanlı ise kısa süre sonra kaçarak kayıplara karıştı.

Sokak ortasında yürüyen kadına tecavüz etti! Skandal anlar kamerada...

YARDIMCI OLANA 3 BİN 500 DOLAR ÖDÜL

New York polisinin yaptığı açıklamada, 35 yaşındaki kadına saldıran kimliği belirsiz zanlının arandığı ve yakalanmasına yardımcı olacak bilgileri paylaşanlara 3 bin 500 dolara kadar ödül verileceği belirtildi. Mağdur kadının ise tıbbi müdahaleyi reddetmesine rağmen olay nedeniyle sarsıldığı ifade edildi.

SADECE BU YIL 2 BİN 200 TECAVÜZ OLDU

Geçtiğimiz yıla oranla kent genelinde tecavüz oranının yüzde 5, diğer cinsel suçların yüzde 25 arttığı kaydedilerek, 2021'in başlangıcından bu yana 2 bin 200 cinsel saldırı olduğunu açıklandı.

Sokak ortasında yürüyen kadına tecavüz etti! Skandal anlar kamerada... - Resim : 2

Sokak ortasında yürüyen kadına tecavüz etti! Skandal anlar kamerada... ile ilgili etiketler New York Tecavüz sokak

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Artvin Hopa'da CHP'liler birbirine girdi! Seçim bürosunda yumruklar havada uçuştu...

Artvin’in Hopa ilçesinde CHP'nin İl Genel Meclisi aday listesi tartışmalara neden oldu. Yumrukların havada uçuştuğu kavga anları cep telefonu kamerasına yansıdı.