Skandal Kadir Gecesi paylaşımı için savcılık tutuklama istedi

Kadir Gecesi'nde içki sofrasında paylaşım yaparak büyük tepki çeken Pegasus çalışanının gelen tepkiler sonrasında işine son verilmişti. Tutuklanma talebi ile adliyeye sevk edilen şahıs, adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Kadir Gecesi'nde arkadaşlarıyla beraber içkili paylaşım yapan Pegasus çalışanı, sosyal medyada büyük bir tepki toplamıştı. Olayın ardından Pegasus'un işine son verdiği şahıs hakkında soruşturma açıldı. 

  İFADE VERMEYE GİTTİ

 Soruşturma kapsamında Pegasus çalışanı Onur T. dün İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Güvelik Şube Müdürlüğü'nde ifade verdi.

 TUTUKLANMASI İSTENDİ

 Onur T., soruşturmayı yürüten savcı tarafında 'halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama' suçundan tutuklanma talebi ile İstanbul Anadolu 2. Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edildi.

ADLİ KONTROLLE SERBEST KALDI

Mahkeme, Onur T.'nin tutuklama tedbirini ölçülü bulmayarak, adli kontrol şartıyla serbest bıraktı.

 

Skandal Kadir Gecesi paylaşımı için savcılık tutuklama istedi ile ilgili etiketler Kadir Gecesi Savcılık Pegasus tutuklama
GÜNÜN VİDEOSU

Tarladaki yumurtalarını korumak isteyen kuş, kanatlarını açarak traktöre karşı koydu!

Manisa'da bir mahmuzlu kızkuşu, kendisine doğru ilerleyen traktörü görünce kaçmak yerine kanatlarını açarak traktöre karşı koydu. Tarladaki yuvasını ve yumurtalarını korumak isteyen kuşun traktörle tarlayı süren çiftçiyi durdurduğu anlar kameraya yansıdı.