Siyahi dansçıyla görüntüleri hakkında konuştu!

Geçtiğimiz günlerde gittiği bir partide yarı çıplak siyahi bir dansçıyla 'Erik Dalı' oynayan Zeynep Beşerler, konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Oyuncu Zeynep Beşerler, geçtiğimiz günlerde katıldığı partide üstü çıplak siyahi bir erkekle dans ettiği haberlerle gündeme gelmişti. Beşerler, konu hakkında yaptığı açıklamada partiye eşiyle gittiğini açıkladı.

"ART NİYETLİ YAPILMIŞ BİR DAVRANIŞ"

O gece eşi Emir İçgören'le arkadaşının doğum gününe katıldığını belirten Zeynep Beşerler, "Ağzı olan konuşuyor, benim için önemli değil. O bir arkadaşın doğum günü partisiydi ve kocamla gitmiştim, kendini bilmez bir davetli gelip çekmiş ve bunu hesabından yayınlanmış. Art niyetli yapılmış bir davranış. Bir de ne yapıyorum ki? Erik Dalı, yani orada kendi kendime oynuyorum" dedi

 "İŞ AÇISINDAN KÖTÜ ŞEYLER SÖYLEDİLER"

Çıkan haberlerin dansçıyı da kötü etkilediğini söyleyen Beşerler, O arkadaşın işi dans ve birçok sanatçının arkasında dans ediyor. Burada yaşayan ve ailesi olan bir insan. Irkçı söylemler ve yaptığı iş açısından çirkin şeyler söylediler, bu onu üzmüş" şeklinde konuştu.

Siyahi dansçıyla görüntüleri hakkında konuştu! ile ilgili etiketler Zeynep Beşerler siyahi dansçı erik dalı
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.