Sivri dilli şarkıcı Tuğba Ekinci bu kez de Tarkan'ı hedef aldı

Zaman zaman ünlü isimlerle ilgili sosyal medya üzerinden yaptığı eleştirileriyle gündem olan sivri dilli şarkıcı Tuğba Ekinci bu kez de Megastar Tarkan'ı hedef aldı. 3 yıl aradan sonra Disney Plus Türkiye lansmanında konser veren Tarkan'ın sahne performansını beğenmeyen Tuğba Ekinci, ''Bunun neyine çığlık atıyorlar. Şarkı söylemekten bıkmış'' ifadelerini kullandı.

Birkan Sokullu, Defne Samyeli, Aleyna Tilki, Hadise, Hacı Sabancı, Hülya Avşar, Nihat Doğan, İbrahim Çelikkol gibi isimlerin ardından şimdi de Tarkan, Tuğba Ekinci'nin hedefi oldu. Sosyal medya hesabından yaptığı eleştirilerle sık sık gündem olan Tuğba Ekinci bu kez da Tarkan hakkında yaptığı yorumla gündeme geldi. İşte detaylar...


TUĞBA EKİNCİ, TARKAN'IN SAHNE PERFORMANSINI BEĞENMEDİ

14 Haziran'da yayın hayatına başlayan he Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney Plus'ın lansmanında Megastar Tarkan sahne aldı. Disney Plus’ın, Haliç'teki Tersane İstanbul'da düzenlediği lansmanda ünlü isimler Tarkan'ın şarkılarıyla coştu. Megastar konuklara hem şarkılarıyla hem danslarıyla unutulmaz bir gece yaşttı.

Sivri dilli şarkıcı Tuğba Ekinci bu kez de Tarkan'ı hedef aldı

Tuğba Ekinci ise 3 yıl aradan sonra konser veren ve geceye damga vuran meslektaşı Tarkan'ın sahne performansını beğenmedi.

Tarkan'ın sahne performansıyla ilgili Tuğba Ekinci, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Bu kez de Tarkan'ı eleştiren Tuğba Ekinci, "Bunun neyine çığlık atıyorlar. Şarkı söylemekten bıkmış siz de sizi seviyor zannediyorsunuz" ifadelerini kullandı.

Tuğba Ekinci'ye bu sözleri karşısında Tarkan'ı hayranlarından yorum yağdı. Ekinci'ye 'O şimdi asker'i mi dinlemeliydik?', 'Kıskançlıktan başka bir şey değil', 'Gündeme gelmek için Tarkan'ı kullanıyorsun' gibi yorumlar yapıldı. 

 

Sivri dilli şarkıcı Tuğba Ekinci bu kez de Tarkan'ı hedef aldı ile ilgili etiketler Tuğba Ekinci Sosyal Medya Tarkan Konser disney plus lansman
GÜNÜN VİDEOSU

İran'ın İsrail'e fırlattığı füze ve İHA'ları Demir Kubbe işte böyle imha etti! O anlar kamerada...

İsrail'in hava savunma sistemi Demir Kubbe, İran'dan yollanan füzeleri birer birer imha ediyor. Füzelerin imha edildiği anlara dair görüntüler uluslararası basında geniş yer buldu.