Sivas’ta şafak vakti narkotik köpekli operasyon

Sivas’ın Şarkışla ilçesinde Jandarma ekipleri tarafından yapılan baskında, uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen 1 şahıs gözaltına alındı. Kaçakçılık ve Organize suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün Atik isimli narkotik köpeği ve Şarkışla İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan aramada 105 gr. Kubar esrar ve 20 gr. Toz esrar ele geçirildi.

Sivas’ta Şarkışla İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri sabah saatlerinde bir adrese uyuşturucu baskını düzenledi. Uyuşturucu ticareti yaptığı gerekçesi ile bir süredir takip edilen M.T.’nin ikametine yapılan baskında, narkotik köpeği ile arama yapıldı.

Sivas’ta şafak vakti narkotik köpekli operasyon

ATİK İSİMLİ NARKOTİK KÖPEĞİ DE OPERASYONA KATILDI

Kaçakçılık ve Organize suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün Atik isimli narkotik köpeği ve Şarkışla İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan aramada 105 gr. Kubar esrar ve 20 gr. Toz esrar ele geçirildi. Operasyonda M.T. uyuşturucu ticareti yaptığı gerekçesi ile gözaltına alındı. M.T hakkında adli işlem başlatıldı.

İHA

Sivas’ta şafak vakti narkotik köpekli operasyon ile ilgili etiketler Sivas Şarkışla Jandarma uyuşturucu baskını
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.