Şirin Payzın ve Seyhan Avşar, CHP'nin kanalı Halk TV'de DEM Parti savunuculuğu yaptı

İBB Bağımsız Meclis Üyesi Suat Sarı, konuk olduğu Halk TV'deki Sözüm Var programında HDP/DEM Parti'yi eleştirince Şirin Payzın ve Seyhan Avşar'dan tepki gördü.

CHP'nin fonladığı Halk TV’de Şirin Payzın ve Seyhan Avşar, CHP'nin ittifak ortağı HDP/DEM Parti'nin savunuculuğunu yaptı.

İBB Bağımsız Meclis Üyesi Suat Sarı'nın "Önümüzdeki dönemde önemli bir tehlikeyi ben size söyleyeyim. 2024'te HDP/DEM Parti 20 kişi ile tarihinde ilk defa İBB'de grup kuracak. Çok kötü bir şey. PKK ile bağını koparmayan bir parti." sözleri üzerine Şirin Payzın ve Seyhan Avşar'dan tepki gördü.

Şirin Payzın, "Niye kötü bişey, parlamentoda oturuyorsunuz birlikte" dedi. Seyhan Avşar ise "Bu masada 6 milyon seçmenin oy verdiği bir partiye ben terör örgütüyle irtibatlı demeyi ben gazeteci olarak doğru bulmuyorum" diyerek DEM Parti'yi savvundu.

Şirin Payzın ve Seyhan Avşar, CHP'nin kanalı Halk TV'de DEM Parti savunuculuğu yaptı ile ilgili etiketler Halk TV DEM Parti Şirin Payzın

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Körfez'de sel felaketi! Umman'da ölü sayısı 21'e yükseldi! Yarısı çocuk...

Umman ve Birleşik Arap Emirlikleri'ni vuran tarihi yağışlar, son 75 yılın en büyük sel felaketine yol açtı. Umman'dan gelen son bilgilere göre sel felaketinde ölenlerin sayısı 21'e yükseldi. Ölenler arasında servis araçları suya kapılan 10 öğrenci de bulunuyor.