Sinema yazarı ve eleştirmeni Murat Özer son yolculuğuna uğurlandı

2019 yılında oyuncu Feride Çetin ile hayatını birleştiren 56 yaşındaki sinema yazarı ve eleştirmeni Murat Özer bugün memleketi Adapazarı'nda gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye sinema dünyasından çok sayıda yazar ve eleştirmen katıldı.

Yaklaşık 2 yıldır beynindeki tümör nedeniyle tedavi gören sinema yazarı, eleştirmen, dergi yönetmeni ve program danışmanı Murat Özer, dün İstanbul’daki evinde fenalaşınca hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakımda tedaviye alınan Özer, doktorların tüm çabalarına karşın kurtarılamadı.

Bugün memleketi Adapazarı'na getirilen Murat Özer'in cenazesi, Adapazarı Şeker Hilal Camisi'nde öğle namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrası Adapazarı Emirsultan-2 Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Sinema yazarı ve eleştirmeni Murat Özer son yolculuğuna uğurlandı - Resim : 2

Murat Özer'in vefatı, son olarak atv ekranlarında final yapan Hercai dizisinde rol alan eşi Feride Çetin'i yasa boğdu.

Sinema yazarı ve eleştirmeni Murat Özer son yolculuğuna uğurlandı - Resim : 3

SON YOLCULUĞUNDA DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI

Cenazeye Sinema Yazarları Derneği Başkanı Okan Arpaç, Hürriyet Gazetesi yazarları Uğur Vardan ve Bahar Çuhadar, köşe yazarları Olkan Özyurt ve Esin Küçüktepepınar, sinema yazar ve eleştirmenleri Tunca Arslan, Mehmet Açar, Murat Erşahin, Berke Göl, Burçin Yalçın, Şenay Aydemir, Murat Emir Eren, Talip Ertürk, Senem Aytaç, Senem Erdine, Cem Altınsaray, Ali Ulvi Uyanık, Erkan Aktuğ ve yönetmen Fırat Yücel katıldı. (DHA - İHA)

Sinema yazarı ve eleştirmeni Murat Özer son yolculuğuna uğurlandı - Resim : 4

Sinema yazarı ve eleştirmeni Murat Özer son yolculuğuna uğurlandı - Resim : 5

 

 

Sinema yazarı ve eleştirmeni Murat Özer son yolculuğuna uğurlandı ile ilgili etiketler murat özer cenaze töreni feride çetin

Sitene Ekle