Sınava yetişemeyenlerin yardımına yunus ekipleri yetişti

Kamu Personeli Seçme Sınavına girerken kimliğini unuttuğunu fark eden aday, kimliğini almak üzere evin yolunu tuttu. Sınava geç kalan adayı yunus ekipleri sınava gireceği okula son 2 dakika kala yetiştirdi.

Edirne'de KPSS'ye girmek üzere Trakya Üniversitesi Balkan Yerleşkesi'ne gelen bir aday, kimliğini evde unuttuğunu fark etti. evine kimliğini almaya giderken yolda Yunus ekiplerini görünce durdurarak yardım istedi. Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Yunus timlerinin motosikletine binerek evine giden ve kimliğini alan genç, Yunus ekipleri tarafından sınava son 2 dakika kala okula yetiştirildi.

Sınava yetişemeyenlerin yardımına yunus ekipleri yetişti

Sınav için çok çalıştığını söyleyen market çalışanı Aydın Paoju, “Çok heyecanlıyım, çalıştım. Katiplik istiyorum. Elimden geleni yapacağım. 80, 85 puan almayı hedefliyorum” dedi.

Özlem Davulcu ise çok heyecanlı olduğunu belirterek, herekse başarılar diledi. Oğlunu ve kızını sınava getiren Kıymet Özdamar da, onlar kadar heyecanlı olduğunu söyledi.

SINAVA YETİŞEMEDİ!

Öte yandan Trakya Üniversitesi Ayşe Kadın Yerleşkesi'nde yanlış sınav yerine giden genci de Yunus ekipleri doğru sınav adresine yetiştirdi. Sınava geç kalan adaylar ise kapıdan dönmek zorunda kaldı.

Sınava yetişemeyenlerin yardımına yunus ekipleri yetişti ile ilgili etiketler KPSS Edirne
GÜNÜN VİDEOSU

Giresun'da fırtına etkisiyle deniz taştı! Mini tsunami dehşeti kamerada...

Giresun'da etkili olan fırtına nedeniyle deniz taştı. Mini tsunami yaşanan Tirebolu ilçesinde o anlar saniye saniye kameralara kaydedildi.