Şili Devlet Başkanı işe bisikletle gidip geliyor

Şili Devlet Başkanı Gabriel Boric iklim değişikliği ve çevre düzenlemeleri konusunda çok güçlü işler yapacağını söyleyerek işe başlamıştı 3 Kasım Perşembe günü Başkanlık Saray'ına bisikletle geldi.

Şili Devlet Başkanı Gabriel Boric görevine başlamadan önce çevre düzenleme ve iklim değişikliği konusunda büyük değişimler yapacağının sözünü vermişti. Şili Devlet Başkanı 3 Kasım Perşembe günü Başkanlık Saray'ına bisikletle gitti. Çevre dostu davranışıyla tüm dikkatleri üstüne çeken Şili Devlet Başkanının bu görüntüleri sosyal medyada çok konuşuldu ve takdir gördü. İşte o görüntüler...

Şili Devlet Başkanı işe bisikletle gidip geliyor ile ilgili etiketler Şili
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.