Silah seslerini duyan mahalleli nereye kaçacağını şaşırdı: Yoldan geçen bir kişi göğsünden vuruldu

Bursa'da husumetli iki grubun sokak ortasındaki silahlı çatışması büyük paniğe neden oldu. Mahallede yaşayanlar nereye kaçacağını şaşırırken yoldan geçen bir kişi vurularak yaralandı. Olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı, bir şüpheli ise aranıyor.

Aralarında husumet bulunan iki grup, Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerinde karşılaştı. Taraflar arasında başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavganın büyümesi üzerine iki grup, birbirlerine silahla ateş etmeye başladı. Çıkan çatışmada, yoldan geçen M.İ. göğsüne isabet eden kurşunla yaralandı.

Silah seslerini duyan mahalleli nereye kaçacağını şaşırdı: Yoldan geçen bir kişi göğsünden vuruldu

Silah seslerini duyan mahalle sakinleri korku dolu anlar yaşarken, caddede yürüyen vatandaşlar ise araçların arasına saklanarak kendilerini korudu. Bu sırada bölgede bulunan bekçiler, bir yandan olaya müdahale etti, diğer yandan bölgeye takviye ekip istedi. Yaralı, M.İ. olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. M.İ.'nin durumun ağır olduğu öğrenildi.

Silah seslerini duyan mahalleli nereye kaçacağını şaşırdı: Yoldan geçen bir kişi göğsünden vuruldu - Resim : 2

3 ŞÜPHELİ GÖZALTINDA

Olay sonrası, bekçi ve polisler ile kaçan şüpheliler arasında yaklaşık 15 dakikalık kovalamaca yaşandı. Kovalamaca sonucu 3 kişi yakalanarak gözaltına alındı. Polis, kaçan bir şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Öte yandan, polis ekipleri çatışmanın yaşandığı caddede geniş güvenlik önlemi alarak delil topladı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Silah seslerini duyan mahalleli nereye kaçacağını şaşırdı: Yoldan geçen bir kişi göğsünden vuruldu - Resim : 3

Silah seslerini duyan mahalleli nereye kaçacağını şaşırdı: Yoldan geçen bir kişi göğsünden vuruldu ile ilgili etiketler Bursa Çatışma Gözaltı yaralı
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.