Sigaraya rekor zam geliyor! En ucuz sigara ne kadar olacak?

Sigara fiyatlarına gelen peş peşe zamları ile birlikte vatandaş bütçesini düşünmeye başladı. Geçtiğimiz haftalarda sigara fiyatlarına gelen 3 TL'lik zam birçok markada etkili oldu. Yapılan son açıklama ile birlikte esas zamların Temmuz ayında etiketleri yansıyacağı belirtildi. Peki en ucuz sigara ne kadar olacak? İşte detaylar...

Sigaraya Temmuz ayında rekor zam geliyor.

Sigaraya rekor zam geliyor! En ucuz sigara ne kadar olacak?

Sigara fiyatlarına gelen peş peşe zamları ile birlikte vatandaş bütçesini düşünmeye başladı. Geçtiğimiz haftalarda sigara fiyatlarına gelen 3 TL'lik zam birçok markada etkili oldu. Yapılan son açıklama ile birlikte esas zamların Temmuz ayında etiketleri yansıyacağı belirtildi.

EN UCUZ SİGARA NE KADAR OLACAK?

Özellikle sigara fiyatlarını yazdıracak yeni zam ile birlikte en ucuz sigara fiyatı bile 66 TL'ye yükselecek. Sigara fiyatlarına yapılacak olan 10 TL'lik zam ile birlikte tüketicilerin bütçesi de gitgide zorlanacak.

Sigaraya rekor zam geliyor! En ucuz sigara ne kadar olacak? ile ilgili etiketler ekonomi sigara zam
GÜNÜN VİDEOSU

MSB duyurdu! Irak ve Suriye'de PKK'ya ağır darbe: 10 terörist öldürüldü

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Irak’ın kuzeyindeki Gara ve Pençe Kilit bölgelerinde tespit edilen 5 PKK’lı terörist ile Suriye’nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerinde belirlenen 10 PKK/YPG’li teröristi etkisiz hale getirildiğini duyurdu.