Sezen Aksu'ya destek veren Ali Babacan'a Cübbeli Ahmet Hoca'dan bir tepki daha!

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Sezen Aksu'ya destek veren Ali Babacan'a yeni bir açıklamayla tepki gösterdi. Babacan'ın yeni mahallesine benzediğini söyleyen Cübbeli Ahmet Hoca, "Bana, 'Ak Parti'den ayrıldığı için Babacan'a saldırıyorsun' diyorlar. Tövbe haşa! Ben Paygamber efendimize 'gurur' isnad eden ve AK Parti'de yönetici olan Efkan Ala'nın başına göğü yıktım" ifadelerini kullandı.

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü Sezen Aksu'ya destek veren DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'la ilgili "Bugün rey için ana babasını satanlar yarın yönetime gelseler düşünün neleri satarlar?"açıklamasını yapmıştı. Cübbeli Ahmet Hoca'dan Ali Babacan'la ilgili yeni bir çıkış geldi.

"ÜLKEYE SADECE KÖTÜLÜK YAPMAKTADIR"

'Cahil Adem ile Havva' şarkısı için Sezen Aksu'ya bir destek veren DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan "Şarkı sözlerini çarpıtan zihniyet bu ülkeye sadece kötülük yapmaktadır" demişti. Cübbeli Ahmet Hoca da "Bugün rey için ana babasını satanlar yarın yönetime gelseler düşünün neleri satarlar?”diyerek Ali Babacan'a yüklenmişti.

Cübbeli Ahmet Hoca'dan Sezen Aksu ve Ali Babacan'la ilgili yeni bir açıklama daha geldi. İşte Cübbeli Ahmet Haca'nın o açıklamaları:

"Müslümanın çizgisi olacak. Kafirlerle oturup kalkarsan, münafıklarla oturup kalkarsan, sarhoşlarla-ayyaşlarla oturup kalkarsan sana da bir utanma geliyor. Onlar nasıl tepki veriyorsa sen de onlarla birlikte aydın çevreden olduğunu göstermek için tweet atıyorsun. İşte 'özgürlük var, linç etmeyelim' falan filan diye."

"İşte bu Mustafa İslamoğlu kafası. 'Sezen Aksu islama karşı doğru konuşuyor' diyor. 'O Yahudilere göre, hurafecilere göre göre yanlış konuşuyor. Adem A.S. canildi' diyor. Tövbe Yarabim, hoca geçineni bu yani."

"Sonra da bana 'Ali Babacan AK Parti'deyden aleyhine konuşmazdın, şimdi AK Parti'den ayrılıp parti kurdu diye böyle konuşuyorsun' diyorlar. Haşa. Benim siyasetle işim yok. Partiden dolayı konuşmuyorum."

"Efkan Ala var orada. Peygamber Efendimiz'e 'gurur' isnad edip 'biz onun gibi olmayacağız' dedi haşa... Kim ortalığı yıkıp göğü başına yıktı Efkan Ala'nın? Hala AK Parti'de MYYK üyesi Efkan Ala. Bana ne AK Partiymiş bilmem ne partiymiş. Ben dine imana bakarım" dedi.

 

Sezen Aksu'ya destek veren Ali Babacan'a Cübbeli Ahmet Hoca'dan bir tepki daha! ile ilgili etiketler Ali Babacan AK Parti Sezen Aksu Cübbeli Ahmet Hoca
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...