Sevilen dizide iki ayrılık birden!

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın dün akşam yayınlanan bölümünde iki şok ayrılık birden yaşandı. Dizide Ekrem karakterini canlandıran Mesut Akusta ve Reha karakterini canlandıran Okan Turan ölerek diziye veda etti.

ATV'nin femonen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da sezon finali yaklaştıkça her bölümde bir isim daha veda ediyor. Düşmanları tek tek ortadan kaldıran Hızır Çakırbeyli'nin bu defaki hedefinde ise ezeli düşmanı Ekrem vardı. Çakırbeyliler futbol takımı oyuncuları kılığına girerek Ekrem'in kaldığı otele girdiler ve ani bir baskında tüm adamlarını öldürdüler. Karşısında Çakırbeyliler'i gören Ekrem büyük bir şok yaşadı. Daha sonra ise odaya gelen Hızır kafasından tek kurşunla vurarak Ekrem'i öldürdü. Böylece dizinin önemli isimlerinden olan ünlü oyuncu Mesut Akusta da Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a 103. bölümde veda etti.

Sevilen dizide iki ayrılık birden!

 ARDA TURAN'IN KARDEŞİ OKAN TURAN DA AYRILDI

Futbolcu Arda Turan'ın oyuncu kardeşi Okan Turan da dizide Şahin Ağa'nın oğlu Reha'yı canlandırıyordu. Reha da kurulan pusuda öldürülünce, Şahin Ağa intikam yemini etti. Şahin Ağa ise 'Canını istiyorum' diyerek final sahnesinde Ünal'a bıçak çekti. Şahin Ağa Ünal'ı öldürecek mi?

GÖNÜL ÖLDÜ TİPİ YARALANDI

EDHO'da geçen hafta kurulan pusuda Tipi ve aşkı Gönül kurşun yağmuruna tutulmuştu. Ünlü türkücü Zara'nın canlandırdığı Gönül de diziye ölerek veda ederken, Tipi de saldırıdan yaralı olarak kurtuldu.

Sevilen dizide iki ayrılık birden! ile ilgili etiketler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm ekrem reha