Sevenlerini endişelendirmişti... Aleyna Tilki'nin iç kanama geçirdiği ortaya çıktı

21 yaşındaki genç şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından hastane odasında çekilen karelerini "Kendime hasta olduğumu belli etmemeye çalışıyorum. Siz de belli etmeyin" notuyla paylaşmıştı. Bu paylaşımıyla sevenlerini korkutan Aleyna Tilki sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Ünlü popçu farkında olmadan iç kanama geçirdiğini ve şimdi çok daha iyi olduğunu belirtti.

Instagram hesabında 3 milyona yakın takipçisi bulunan ünlü popçu Aleyna Tilki, hastane odasından yaptığı paylaşımlarıyla sevenlerini korkutmuştu.

Aleyna Tilki hastane odasından yaptığı paylaşımlarında kolunda serumla tekerlekli sandalyede otururken görülmüştü. Tilki paylaşımlarına şu notu düşmüştü:

"Kendime hasta olduğumu belli etmemeye çalışıyorum. Siz de belli etmeyin"

"Hastalıktan değil ama sıkıntıdan göçeceğim bu diyarlardan ya"

Sevenlerini endişelendirmişti... Aleyna Tilki'nin iç kanama geçirdiği ortaya çıktı


''İÇ KANAMA GEÇİRMİŞİM''


Sağlık durumu merak konusu olan Aleyna Tilki, Instagram hesabından yapığı yeni bir paylaşımla sevenlerini bilgilendirdi. Kısa bir video yayınlayan Aleyna Tilki iç kanama geçirdiğini ve şimdi sağlık durumunun çok daha iyi olduğunu söyledi. Aleyna Tilki paylaşımında şunları söyledi:

''Arkadaşlar teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için. Bir hafta önce iç kanama geçirmişim ve kendi kendime atlatmışım. ve bunu yaşarken sahnedeymişim. Her şey yolunda şu anda. Hastanedeydim, bugün de sahneye çıktım. Sahneye çıkıca çok daha iyi oldum.''

 

 

Sevenlerini endişelendirmişti... Aleyna Tilki'nin iç kanama geçirdiği ortaya çıktı ile ilgili etiketler Aleyna Tilki Sosyal Medya iç kanama sağlık durumu
GÜNÜN VİDEOSU

Yavuz Ağıralioğlu "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor" diyen Öztrak'ı ti'ye aldı!

İYİ Partili eski vekil Yavuz Ağıralioğlu katıldığı bir canlı yayında muhalefeti ti'ye aldı. Faik Öztrak'ın "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor." sözlerini değerlendiren Ağıralioğlu, "Olağanüstü bir tespit. Demek ki siyasi zeka yenildikçe açılıyor" dedi.