Sesi eleştirilmişti! İbrahim Tatlıses'ten detone olan Selen Görgüzel'e destek

Selen Görgüzel, bir mekanda Kayahan'ın 'Seni Versinler Ellere' şarkısını seslendirmiş ve sesi nedeniyle birçok kişi tarafından eleştirilmişti. Işın Karaca'nın yorumu Görgüzel'i bir hayli kızdırmıştı. Bu olayların ardından İbrahim Tatlıses'ten Selen Görgüzel'e destek geldi.

Açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen Selen Görgüzel, bu kez de sesiyle gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde sahneye çıkarak merhum sanatçı Kayahan'ın sevilen parçası 'Seni Versinler'i seslendiren Görgüzel'in performansı beğenilmedi.

IŞIN KARACA'YA TEPKİ

Işın Karaca, Görgüzel'in performansına "Ama neden?" yorumunda bulundu. Karaca'nın yorumunu gören ünlü oyuncu, şarkıcıya şu sözlerle tepki gösterdi:

Sahnemde söylemeyi en sevdiğim şarkı 'Yemin Ettim’in beş saniyelik ve üstelik telefonla çekilmiş küçük bir parçasıyla beni talan etmeye çalışan sanatseverler. Önemli olan iyi niyet. Bilmediğiniz her konuda fikrinizin olmasına alıştık ama bildiği halde 'neden?' diye soran çok sevgili Işın Karaca'ya hepinizin önünde cevap vereyim; sesine güvenip bağırarak okumak ne kadar da rahatsız edici oluyormuş değil mi?

İMPARATOR'DAN GÖRGÜZEL'E DESTEK

İbrahim Tatlıses ise telefonla bağlandığı TV programında, “Ben de sahnede çok teknik problemler yaşadım, detone olduğum zamanlar da olmuştur” diyerek, Selen Görgüzel’e destek verdi. Selen Görgüzel, İbrahim Tatlıses'in desteği hakkında şu ifadeleri kullandı:

Sahne aldığım mekanda, en sevdiğim şarkıyı seslendirirken, orkestra ile yaşanan teknik problemlerden dolayı küçük bir detone olma durumu yaşandı. Mekanda bulunan misafirler arasında bazı kişiler görüntüleri ben hep detone oluyormuşum gibi sosyal medyada paylaştı. Basına yansıdığı için bunun yorumları da çok kalp kırıcı oldu. Mesleğim benim kırmızı çizgim. Her geçen gün kendime bir şeyler katmaya çalışıyorum. Sanatçı arkadaşlarımdan gelen negatif yorumlar da bunun üzerine tuz biber oldu. Özellikle Işın Karaca’nın bir kadın olarak sahip çıkması gerekirken, yargılayıcı durumu beni ekstra üzdü. Ama sağ olsun İbrahim Tatlıses’in desteği beni çok mutlu etti. Meslek hayatım boyunca unutmayacağım.

 

Sesi eleştirilmişti! İbrahim Tatlıses'ten detone olan Selen Görgüzel'e destek ile ilgili etiketler İbrahim Tatlıses Selen Görgüzel
GÜNÜN VİDEOSU

Şampiyon Galatasaray, Florya'da taraftarıyla buluştu! Muhteşem kutlama

Süper Lig'de bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan Galatasaray, Ankara deplasmanından evi Florya'ya döndü. Galatasaray’da futbolcular, teknik ekip ve yönetim kurulu üyeleri, şampiyonluğu Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sarı-kırmızılı taraftarlarla kutladı.