Serdar Topraktepe Beşiktaş'ın sıradaki yıldız adayını açıkladı: Çok iyi topçu olacak!

Türkiye Kupası şampiyonu Beşiktaş'ta Geçici Teknik Direktör Serdar Topraktepe geride kalan sezonu değerlendirdi. Topraktepe, Siyah-Beyazlılar'ın akademisinin sıradaki yıldız adayını da açıkladı.

Türkiye Kupası şampiyonu Beşiktaş'ta Geçici Teknik Direktör Serdar Topraktepe geride kalan sezonu değerlendirdi.

Topraktepe, Siyah-Beyazlılar'ın akademisinin sıradaki yıldız adayını da açıkladı.

Serdar Topraktepe Beşiktaş'ın sıradaki yıldız adayını açıkladı: Çok iyi topçu olacak!

''ŞAMPİYONLUK HEDEFİNDEN KOPUNCA TAKIMIN MOTİVASYONU ÇOK DÜŞMÜŞTÜ''

Serdar Topraktepe TRT Spor'a yaptığı açıklamada; "Oyuncuyken bana 'İleride bu takımın teknik adamı olarak kupa alacaksın' deseler hayal bile edemezdim. Şampiyonluk hedefinden kopunca takımın motivasyonu çok düşmüştü. Oyuncularımızla kupa hedefimizi konuştuk. Camiamız çok istiyordu, sonunda da başardık." sözlerini sarfetti. 

''YAKUP ARDA KILIÇ ÇOK İYİ TOPÇU OLACAK''

Genç oyuncuları hakkında konuşan Serdar Topraktepe; "Trabzonspor öne geçtiği maçların 17 tanesinde 14 galibiyet almış ona rağmen vazgeçmeden oynadık. Geldiğimizden beri futbolculara 'Beşiktaş'ın önde oynadığını, bizim böyle oynadığımızı, bize de bunun söylendiğini' söyledik. Yakup Arda Kılıç çok iyi topçu olacak. Bundan eminim maça almak isterdim ama son maçı olduğu için Rachid Ghezzal'ı oyuna aldım." dedi. 

''GHEZZAL, FİNALDE OYNAMAK İÇİN FRANSA'YA GİDİP İĞNE VURULDU''

Rachid Ghezzal'ın yaşadığı süreci anlatan Topraktepe; "Ghezzal, finalde oynamak için Fransa'ya gidip iğne vuruldu. Bağlarında yırtık vardı. Nüksetme ihtimali olsa da, 'Ne olursa olsun oynamak istiyorum' dedi. " açıklamasında bulundu. 

''SEMİH, CEZA SAHASI İÇERİSİNDE YAKALARSA AFFETMEZ''

Beşiktaş'ın bu sezon yükselen yıldızı olan Semih Kılıçsoy hakkında da konuşan Topraktepe; "Semih'e ilk geldiğimde 'kimseye söyleme ama hazır ol bu hafta ilk 11'desin' demiştim. Güvenimizi boşa çıkarmadı. Semih üstüne koya koya gelecek, kendisine çok güveniyorum. Semih, ceza sahası içerisinde yakalarsa affetmez. Semih şu anda çok iyi durumda, Avrupa Şampiyonası'nda ülkemiz adına çok iyi işler yapar İnşallah. Genç oyuncular bir pik yaptıktan sonra bir duraklama yaşayabiliyorlar. Semih de sakatlık sonrası tekrar güçlenmeye başladı."Semih üstüne koya koya gelecek, kendisine çok güveniyorum. Semih şu anda çok iyi durumda, Avrupa Şampiyonası'nda ülkemiz adına çok iyi işler yapar inşallah." dedi. 

Serdar Topraktepe Beşiktaş'ın sıradaki yıldız adayını açıkladı: Çok iyi topçu olacak! ile ilgili etiketler Beşiktaş
GÜNÜN VİDEOSU

İsrail'in Lübnan'ın güneyine yönelik hava saldırısında ölü ve yaralıların olduğu bildirildi

İsrail ordusunun Lübnan'ın güneyindeki 3 katlı bir binaya düzenlediği hava saldırısında ölü ve yaralıların olduğu belirtildi.