Serdar Ortaç canlı yayında Tarkan'a küfür etti

Tiktok'taki açıklamaları ve yaptığı canlı yayınlarla çok konuşulan Serdar Ortaç, yine canlı yayında söylediği sözlerle gündeme geldi. TikTok’ta sarhoş şekilde canlı yayın açan Serdar Ortaç, bir çok kişiyle siyasi tartışmalara girdikten sonra Tarkan’a küfür etti.

Uzun zamandır MS hastalığıyla mücadele eden Serdar Ortaç alkol kullanarak kamera karşısına geçti. Yaptığı canlı yayında alkolün etkisiyle kendini kaybeden Serdar Ortaç, Tarkan'a canlı yayında küfür etti.

Serdar Ortaç canlı yayında Tarkan'a küfür etti

YARDIMCISI YAYINI SONLANDIRDI!

Serdar Ortaç bir hayranını Tarkancılar ve Serdarcılar şeklinde iki grup olduğundan bahsederken lafa girip "S*keyim Tarkan'ı" dedi. Ortaç'ın kontrolü yitirmesinin ve art arda küfürler etmesinin ardından evdeki yardımcısı Ortaç'a müdahale etti. Ortaç'ın yardımcısı telefonu ele geçirip yayını sonlandırdı.

Serdar Ortaç canlı yayında Tarkan'a küfür etti - Resim : 2

Serdar Ortaç canlı yayında Tarkan'a küfür etti ile ilgili etiketler Serdar Ortaç
GÜNÜN VİDEOSU

Özlem Zengin'den DEM'e: İsrail kendi güvenliği için sizleri yaşatıyor!

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin ile muhalefet milletvekilleri arasında 'İsrail ile ticaret' tartışması çıktı. DEM sıralarına seslenen Zengin'in "Zaten İsrail'in asıl amacı sizin gibileri korumaktır. İsrail kendi güvenliği için sizleri yaşatıyor. " sözleri gündem oldu.