Şenol Güneş'ten çok sert tepki: Yayıncı kuruluşa güvenmiyorum...

Süper Lig'in 7. haftasında Beşiktaş deplasmanda Konyaspor'u 2-0 mağlup ederek derin bir nefes aldı. Siyah-Beyazlılar'da Teknik Direktör Şenol Güneş, müsabakanın ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Süper Lig'in 7. haftasında Beşiktaş deplasmanda Konyaspor'u 2-0 mağlup etti. Müsabakadan sonra Siyah-Beyazlılar'ın Teknik Direktörü Şenol Güneş önemli açıklamalarda bulundu.

''KAZANDIĞIMIZ İÇİN RAHATSIZ DEĞİLİZ, MUTLUYUZ."

"Kazandığımız için mutluyuz, sizi bilmem ama biz mutluyuz. Deplasmanda rakibe göre daha iyi oynadık. Zor bir dönemden geçtiğimiz bir gerçektir. Her şeyi olumsuz olarak vermek doğru değil. Tabii ki eksiklerimiz var. Oyun üstünlüğümüz, skor üstünlüğümüz vardı. 2-0'dan sonra daha önce 11'e 11'ken ağırlığımız vardı, 11'e 10'dan sonra daha çok dinlenmeye yönelik pas yaparken hatalar yapıldı, doğrudur. Maçı kazanmaya yakın taraf bizdik. Kazandığımız için rahatsız değiliz, mutluyuz."

''YAYINCI KURULUŞA GÜVENMİYORUM''

''Yayıncı kuruluşa güvenmiyorum. Maçları seyrediyoruz. O yayıncı kuruluş, bizim maçta görüntü olarak atılan golü oradan göstermeyip, dün itibarıyla bir başka maçta gösteriyorsa konuşacak bir şey yok. Teknolojinin, yapay zekanın, hatta uzay zekanın nasıl olacağını konuşmak doğru değil. Bunları söyleyeyim size. Camiayı da çok güzel işliyorsunuz. Maşallahınız var. Bir rekabet sağlamaya çalışıyorsunuz. Bizim sıkıntılarımız var ama bu kadar üstümüze gelmenin manası yok.''

 

Şenol Güneş'ten çok sert tepki: Yayıncı kuruluşa güvenmiyorum... ile ilgili etiketler Konyaspor Beşiktaş Süper Lig Trendyol Süper Lig Şenol Güneş
GÜNÜN VİDEOSU

Akaryakıt alırken bir anda alev aldı! Nedeni ise herkesi şoke etti...

Erzincan'da bir otomobil, istasyonda akaryakıt dolumu esnasında bir anda alevler içinde kaldı. Korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Yangının çıkış sebebi ise oldukça şaşırtıcıydı.