Sen Çal Kapımı dizisi giderayak yapacağını yaptı! Oyuncular sette birbirlerine girdi!

Sen Çal Kapımı dizisinde finale giderken sinirler gerildi. Sette yaşanan gerginlik sonrası oyuncular birbirlerine girdi. Yaşananlar sonrası izleyiciler de kim kimi çileden çıkarttı karar veremedi.

Fox Tv'nin romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı sezonun en çok konuşulan dizilerinden oldu. Hande Erçel'in canlandırdığı Eda ile Kerem Bürsin'in hayat verdiği Serkan Bolat karakteri arasında yaşanan büyük aşk dizinin yaz sezonuna da damga vurmasına neden oldu.

İzlenme oranları da hem oyuncuları hem de yapım şirketinin yüzlerini güldrüyor. Çekimlerde yaşanan eğleneceli ve keyifli anlar ekrana da yansımış durumda. Ancak dizinin yeni bölüm çekimlerinde yaşanan gerginlik herkesi üzdü. Dizide Engin karakterini oynayan Anıl İlter'in kayda aldığı gergin dakikalar sosyal medyaanın da gündemine oturdu.

Sen Çal Kapımı dizisi giderayak yapacağını yaptı! Oyuncular sette birbirlerine girdi!

Sen Çal Kapımı Seyfi karakterini başarılı bir şekilde oynayan Alican Aytekin ile Eda'nın halası rolüyle tanınan Evrim Doğan arasında yaşanan inanılmaz gerginlik Anıl İlter'in kamerasına takıldı.

Yorucu çekimler ve sıcaktan oldukça bunaldığı gözlenen Evrim Doğan, arkasına geçip kafasına balonla vuran Alican Aytekin'e tepki göstermemek için kendini zor tuttu. Alican Aytekin rol arkadaşına şaka yaptığını sandı ancak yüz ifadesini görmediği için balonlu şakasına devam etti. Evrim Doğan ise sert bir tepki vermemek adına kendini zor tuttu.

Sen Çal Kapımı dizisi giderayak yapacağını yaptı! Oyuncular sette birbirlerine girdi! ile ilgili etiketler Fox TV Kerem Bürsin Hande Erçel Sen Çal Kapımı
GÜNÜN VİDEOSU

Hindistan'da korkunç kaza! 3 tren birbirine girdi: 288 ölü, 900'den fazla yaralı

Hindistan'da iki yolcu ve bir yük treninin çarpışması sonucu meydana gelen katliam gibi kazada son belirlemelere göre 288 kişi öldü 900'den fazla kişi de yaralandı.