Selde kaybolan Serdar Yiğit'in cansız bedenine ulaşıldı

Artvin'de aşırı yağışlara bağlı meydana gelen sel felaketinde kaybolan kamyon şoförü Serdar Yiğit'in cansız bedenine ulaşıldı. 22 Temmuz'da kaybolan ve evlilik hazırlıkları yaptığı öğrenilen Yiğit'in cansız bedeni, kaybolduğu yerden 10 kilometre aşağıda dere yatağında bulundu.

Artvin'in Arhavi ilçesinde 21 Temmuz'da akşam saatlerinden itibaren etkili olan aşırı yağış sonucu bölgede sel ve su baskınları meydana geldi. Arhavi deresi taştı, ilçe merkezi ve köy yolları olumsuz etkilendi. Çok sayıda vatandaş ise evlerinden tahliye edildi.

40 yaşındaki Serdar Yiğit ise selde kayboldu. Murgul Çayı boyunca Borçka Baraj gölüne kadarki güzergahta yürütülen arama çalışmalarında AFAD, JAK, PAK, Deniz Polisi, Sahil Güvenlik, UMKE ve itfaiye ekipleri görev aldı. Yaklaşık 12 kilometrelik alanı paylaşan ekipler, AFAD koordinesinde kıyı, dere içi ve baraj su havzasında dalış yaparak, su yüzeyinde de botlarla arama çalışmalarını sürdürdü.

Günlerdir süren arama çalışmaları bugün sonuç verdi. Serdar Yiğit, selde kaybolduğu yerden 10 kilometre aşağıda dere yatağında bulundu.

Selde kaybolan Serdar Yiğit'in cansız bedenine ulaşıldı

DÜĞÜN İÇİN GÜN SAYIYORLARDI

Yiğit'in en mutlu günlerini yaşadığı ve nişanlı olduğu öğrenilmişti.Nişanlısı Ayşe Yıldırım ile evleneceği günü dört gözle bekleyen Yiğit tam da hayalini kurduğu düğünle dünya evine girecekken sel suları kapılınca, haberi alan nişanlısı ve yakınları gözyaşlarına boğulmuştu.

Selde kaybolan Serdar Yiğit'in cansız bedenine ulaşıldı ile ilgili etiketler Artvin Sel sel felaketi Serdar Yiğit
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.