Şehit kaymakama burs sağladığı öğrenciden EkşiSözlük'te teşekkür!

PKK'nın hain bombalı saldırısıyla şehit edilen Derik Kaymakamı Fatih Safitürk'ün en zor zamanında kendisine yardım sağladığını yazan EkşiSözlük yazarı, şehit kaymakamın da sözlük yazarlarından olduğunu belirtti.

İşte o mesaj:

"kendisi bir sözlük yazarıdır.

bana (bkz: burs veren sözlük yazarları)na yazdığım entry üzerinden ulaşmıştı. çok zor bir dönemimde yardımcı olmuştu bana. onun sayesinde okul ders notlarımı alabiliyordum. ismini banka hesap bilgisinden öğrenmiştim.

çok fazla sohbetimiz olmazdı. sadece teşekkür maillerimde başka bir şeye ihtiyaç duyup duymadığımı, hayatımın nasıl gittiğini sorardı. kendisi hakkında hiçbir konuşmamız olmadı sadece ben ona nasıl olduğunu sorduğumda çok iyiyim derdi o kadar. twitter hesabından da anlaşılıyordu zaten mutlu olduğu.

fatih abim. seni dün haberleri izlerken gördüm. gerekirse ankara'ya sevk edilebileceğini öğrenmiştim. mail attım sana belki cevap verirsin yardımcı olabileceğim bir şey olur umuduyla. cevap veremedin.

her şey için çok teşekkür ederim sana. huzur içinde yat.

edit: lütfen daha fazla sormayın kesinlikle nickini paylaşmayacağım.

hayatını kaybetmiş bir insanı entryleri üzerinden linç etmek icin fırsat kollayan yazarlar hiç umutlanmasın kendisinin herhangi bir siyasi görüşü savunan entrysi bulunmamaktadır."

Şehit kaymakama burs sağladığı öğrenciden EkşiSözlük'te teşekkür! ile ilgili etiketler Haber
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.