Sedat Peker "yaşam koçu" mu oluyor?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde firari olarak bulunan ve siyasi içerikler paylaşması engellenen Sedat Peker'den bugün yeni açıklamalar geldi... Peker, siyasi paylaşım yapmasının engellenmesi hakkında, "Belki ilerleyen günlerde yaşam koçu, finans danışmanı, ruhsal danışman ve fahri baro başkanı olarak paylaşımlar hazırlayabilirim." dedi!

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Sedat Peker'in bugün, sosyal medya hesabından bazı gazeteci ve politikacıları takibe aldığı haberi medyaya yansıdı.

Peker'in takip ettiği kişiler arasında Uğur Dündar, İsmail Saymaz, Ekrem İmamoğlu, Meral Akşener, Mansur Yavaş, Yılmaz Özdil, Abdurrahman Dilipak, Barış Pehlivan ve Cemal Enginyurt gibi muhalif isimler bulunuyordu.

"HÜKÜMET AJANIYIM"

Bu durumun medyada geniş yer bulması üzerine siyasi mesaj paylaşması BAE yönetimi tarafından engellenen Peker'den yeni mesajlar geldi.

Peker bu durumu şu sözlerle açıkladı;

"Kafatasının içinde delikli gri sünger taşıyanlar orada mısınız? Evet doğru tahmin ettiniz, bugüne kadar hiç kimseyi takip etmezken bazı muhalif siyasileri ve yazarları tüm sosyal medya sayfalarımdan takibe aldım. İçinizde bazıları çok zeki, hemen tahmin etmişsinizdir. Mevcut hükümeti kurtarmak için onları takip ettim ki, onlara da operasyon yapıp hepsinden toplu halde kurtulsunlar diye (ironidir). Aklınız yok lan sizin, siz vallahi delisiniz. Ben kripto hükümet ajanıyım (ironidir)."

 

"YAŞAM KOÇLUĞU" YAPACAK

Siyasi mesaj paylaşmasının yasaklanması konusuna da değinen Peker, bununla ilgili de ilginç ifadeler kullandı.

Peker şunları kaydetti;

"Siyasi saldırgan paylaşım yapamayabilirim ancak belki ilerleyen günlerde yaşam koçu, finans danışmanı, ruhsal danışman ve fahri baro başkanı olarak paylaşımlar hazırlayabilirim. Bazıları hemen diyecek ki Sedat Peker kesin paranın peşine düşmüş.

Bunu diyenlere tek sözüm: Harbiden ayıp ettiniz. Çocuğunuza İngilizce veya matematik öğretsin diye özel ders aldırıyorsunuz, hepsine dünya para ödüyorsunuz. Ben ülkenin nasıl soyulduğunu tüm halkımıza 5 ayda öğrettim. Hiç birinizden bir lira para mı istedim? Çok üzülüyorum çok.

Benim tarzım ücretsiz danışmanlık ve eğitmenlik. Bağış bile kabul etmiyorum. Tweetlerin bazı bölümleri ironi içerir, bazı bölümleri gerçektir. Kafatasının içinde delikli gri sünger taşıyanlara duyurulur."

 

Sedat Peker "yaşam koçu" mu oluyor? ile ilgili etiketler Sedat Peker mesaj yaşam koçu
GÜNÜN VİDEOSU

Hindistan'da korkunç kaza! 3 tren birbirine girdi: 288 ölü, 900'den fazla yaralı

Hindistan'da iki yolcu ve bir yük treninin çarpışması sonucu meydana gelen katliam gibi kazada son belirlemelere göre 288 kişi öldü 900'den fazla kişi de yaralandı.